Wiadomości z Mysłowic

Policjantka z Mysłowic pierwsza na 15 km w 27. Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Jaworznie

• Dodano: 2023-09-26 10:45

Policjantka z Mysłowic zwyciężyła w 27 Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Jaworznie, który jest częścią Triady Trójkąta Trzech Cesarzy. Sierż. Kamila Dulowska okazała się najlepsza w swojej kategorii wiekowej K20 na dystansie 15 kilometrów.

Sukces mysłowickiej policjantki

W minioną sobotę w sąsiednim Jaworznie punktualnie o godzinie 16.00 rozpoczął się 27. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie, który był pierwszą częścią Triady Trójkąta Trzech Cesarzy. Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworznie. Na starcie stanęło ponad 400 zawodników, w tym 50 kobiet z całego kraju. Wśród nich była mysłowicka policjantka sierżant Kamila Dulowska. Mundurowa z Mysłowic wzięła udział w biegu na dystansie 15kilometrów, który pokonała z czasem 1:27:11 co w końcowej klasyfikacji pozwoliło jej stanąć na najwyższym stopniu podium w kategorii K20.