Wiadomości z Mysłowic

Policyjne atrakcje na sobotnich festynach rodzinnych

  • Dodano: 2018-06-13 10:00

W minioną sobotę mundurowi z mysłowickiej komendy aktywnie włączyli się w zorganizowane w mieście festyny rodzinne. Tylko tego jednego dnia policjanci zapewnili dodatkowe atrakcje na pięciu wydarzeniach. Obecne na festynach dzieci mogły usiąść za kierownicą radiowozu, sprawdzić działanie "kogutów", poznać wyposażenie używane w codziennej służbie oraz pobawić się i zrobić zdjęcie ze Sznupkiem.

Minionej soboty na terenie miasta zorganizowano kilka festynów rodzinnych, w których aktywnie uczestniczyli mundurowi mysłowickiej komendy. Policjanci ze Sznupkiem zapewnili dodatkowe atrakcje m.in. na festynie z okazji obchodów 150-lecia Szkoły Podstawowej nr 11 na Laryszu, a także rodzinnych piknikach zorganizowanych przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 na Morgach i Szkołę Podstawową nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi na Brzezince. Uczestniczące w nich dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie ze Sznupkiem, zobaczyć policyjny radiowóz, sprawdzić działanie "kogutów", obejrzeć sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie i porozmawiać z policjantem o swoim bezpieczeństwie. Podczas zabawy uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy.

Tej soboty policjanci obecni byli także na Parafiadzie organizowanej przez Parafię Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach oraz na festynie Rady Dzielnicy "Ławki".

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.