Wiadomości z Mysłowic

Poszukiwany 35-latek z Mysłowic zatrzymany. Spędzi 1,5 roku w więzieniu

  • Dodano: 2024-01-18 10:30

Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach każdego dnia prowadzą szereg czynności, by osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości poniosły odpowiedzialność za swoje czyny. Tym razem w ich ręce wpadł 35-latek, który ma na swoim koncie przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna od zeszłego lata ukrywał się przed stróżami prawa.

Mieszkaniec Mysłowic zatrzymany

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pracowali nad sprawą od listopada ubiegłego roku. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym w związku z przestępstwami narkotykowymi. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku miesięcy.

35-latek nie po raz pierwszy wszedł w konflikt z prawem. Kilka lat temu mieszkaniec Mysłowic odbywał karę więzienia w związku z rozprowadzaniem narkotyków.

Śląscy „łowcy głów” wpadli na trop mężczyzny na początku tego roku. Policjanci dowiedzieli się, gdzie pracuje 35-latek i postanowili złożyć mu wizytę. Mysłowiczanin próbował jeszcze ratować się ucieczką, jednak szybko został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 1,5 roku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również