Wiadomości z Mysłowic

Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę. Uroczystość w KMP

  • Dodano: 2023-02-13 06:30, aktualizacja: 2023-02-12 22:38

Na emeryturę przeszło trzech zasłużonych policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach. W poniedziałek odbyła się skromna uroczystość ich pożegnania.

W poniedziałek w Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę po 26 latach służby asp. szt. Łukasza Semper oraz asp. szt. Rafała Czech i asp. szt. Roberta Butryn, który służyli w policji 20 lat.

Czas zdjąć mundur

Odchodzący na emeryturę policjanci, przez wiele lat dbali o bezpieczeństwo na mysłowickich drogach, pełniąc służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.

Podczas uroczystości, słowa podziękowania odchodzącym funkcjonariuszom za zaangażowanie, profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach wyrazili Komendant Miejski Policji w Mysłowicach mł. insp. mgr Dariusz Koniak i I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji podinsp. mgr Piotr Migacz. Następnie Pani Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego nadkom. mgr Aleksandra Jasińska w imieniu swoim oraz kolegów wręczyła nowym emerytom pamiątkowe statuetki oraz medale, było to podziękowanie za wieloletnią, wzorową służbę. 

Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę. Uroczystość w KMP / fot. KMP Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również