Wiadomości z Mysłowic

Przed nami II Mysłowicki Dogtrekking!

  • Dodano: 2021-08-23 10:15

W dzielnicy Wesoła na terenie Wesołej Fali, 18 września br. odbędzie się Mysłowicki Dogtrekking. Wszystkich fanów biegania z psem zachęcamy do zapisów poprzez elektroniczny formularz TUTAJ w nieprzekraczalnym terminie do 8 września br.

Do wyboru są trzy kategorie biegów – dystans rodzinny, mid oraz sport.

Dystans rodzinny – do tej kategorii zaliczamy osoby pełnoletnie (skład nie może przekroczyć dwóch osób i minimum jednego psa. Dla takiego składu dopuszczane są 4 psy) lub osoby, które ukończyły 18 lat wraz z dzieckiem/dziećmi, które nie ukończyły 16 roku życia. Dystans mid – jest to kategoria otwarta, w której mogą startować kobiety, mężczyźni, jak również osoby, powyżej 16 roku życia (za zgodą pisemną rodziców). Dystans Sport – kategoria, w której biorą udział kobiety i mężczyźni, lub osoby powyżej 16 roku życia (za zgodą pisemną rodziców).

Opłaty startowe, należy uiścić do 8 września br. na rachunek bankowy organizatora, którego numer znajduje się w regulaminie opublikowanym na stronie wydarzenia na Facebooku. Wynoszą one: dystans 25 km –sport – 40zł osoba, dystans 10 km – mid – 30zł osoba, dystans 6 km –rodzinna – 25 zł dorosły, dziecko powyżej 7 roku życia 10 zł , poniżej 7 roku życia za darmo.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również