Wiadomości z Mysłowic

Przegląd szafy i nauka makijażu w ramach "Siły Kobiecości"

  • Dodano: 2018-02-20 11:30

Już 24 lutego w MOK-u o godzinie 10:00 odbędą się kolejne warsztaty pod hasłem „Siła kobiecości”. Tym razem w projekcie będą brały udział dwie Panie – stylistka oraz makijażystka. Spotkanie będzie podzielone na dwie części, pierwszą z nich będzie warsztat dotyczący idealnego przeglądu szafy oraz zakupów.

Ile razy byłaś na nieudanych zakupach, a w Twojej szafie po raz kolejny lądowała rzecz, której nigdy nie założyłaś? Ile już zmarnowałaś pieniędzy na nietrafione zakupy, czy czasu przed swoją szafą powtarzając, że nie masz się w co ubrać? Robiłaś porządki w swojej garderobie, a pomimo tego nadal piętrzą się tam rzeczy, których i tak nie używasz? Jeśli pragniesz zmian swojego wizerunku, to musisz zacząć je właśnie od udoskonalenia tych dwóch czynności.

Na warsztatach „Siła Kobiecości” dowiesz się m.in.: jak krok po kroku zrobić przegląd szafy tak aby znalazły się w niej rzeczy idealnie pasujące do Ciebie, jakie ubrania powinny się znaleźć w Twojej garderobie, jakich błędów powinnaś unikać, w jaki sposób to co mamy w szafie wpływa na to jak się zachowujemy, jak przygotować się do zakupów, tak aby były już zawsze trafione, jak poruszać się po wyprzedażach oraz jakie pułapki czekają na nas w sklepach.

Część druga warsztatów to nauka makijażu dziennego, podczas której dowiecie się m.in tego, jak odpowiednio dobrać podkład, jak korygować niedoskonałości, jak zrobić idealny makijaż oka oraz jak powinny wyglądać brwi i jak je zagęścić. Każda z Pań będzie miała swoje stanowisko z już przygotowanymi kosmetykami oraz możliwość indywidualnych pytań.

Warsztaty poprowadzą: Izabela Rozmysłowska i Karolina Matlachowska. Izabela Rozmysłowska to pasjonatka i dyplomowana makijażystka (absolwentka szkoły kosmetycznej). Choć na co dzień wykonuje niesamowicie ważny zawód nauczyciela, to od zawsze jej prawdziwą miłością jest upiększanie innych kobiet. Ciągle doskonali swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach z różnych technik make up’u m.in. makijażu ślubnego, czy wieczorowego. Od trzech lat prowadzi swoje pokazy kosmetyczne i szkolenia oraz maluje Panie indywidualnie. Karolina Matlachowska to stylistka, kreatorka wizerunku, absolwentka takich kierunków jak dziennikarstwo, stylizacja i wizaż, dietetyka, coaching. Przygodę z kreowaniem wizerunku rozpoczęła od swojej własnej metamorfozy, kiedy kilka lat temu schudła ponad 30 kg. W swojej pracy kieruje się zasadą, że każda zmiana powinna zacząć się w głowie, dlatego zajmuje się zarówno tym co wewnątrz jak i na zewnątrz człowieka. Ze swoich klientek pragnie wydobywać naturalne piękno, do którego trzeba się czasem dokopać. Jej myślą przewodnią jest, że aby oczekiwać od życia cudów, najpierw musimy zacząć siebie traktować jak jeden z nich.

Koszt uczestnictwa w trwających ok 5 godzin warsztatach to 100 zł.
Czas trwania: ok 5- 5,5 h.
Liczba miejsc bardzo mocno ograniczona!
Zapisy pod numerem telefonu 515120673.

Przegląd szafy i nauka makijażu w ramach "Siły Kobiecości"

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.