Wiadomości z Mysłowic

Rozpoznajesz podejrzanego o kradzież biżuterii? Powiadom policję

  • Dodano: 2019-10-04 10:30

Mysłowiccy kryminalni poszukują świadków kradzieży, do której doszło 30 września br. przy ul. Krokusów.

Z ustaleń policjantów wynika, że nieznany mężczyzna w wieku około 30 - 35 lat, wykorzystując nieuwagę Mysłowiczanki i otwarte drzwi do jej domu, skradł z wnętrza biżuterię. Uciekającego sprawcę zarejestrowała jedna z kamer umieszczona w pobliżu. Ponownie zwracamy się do Państwa o pomoc w ustaleniu personaliów tego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 30 września br. pomiędzy godziną 9:30 a 9:40 na ul. Krokusów. Wykorzystując nieuwagę oraz otwarte drzwi do domu pokrzywdzonej, nieznany mężczyzna dokonał kradzieży biżuterii. Według opisu kobiety był to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, ubrany w szarą kurtkę lub bluzę, wzroście około 175-180cm i krótkich włosach w kolorze ciemny blond.

Uciekającego mężczyznę zarejestrowała jedna z kamer znajdująca się w pobliżu. Publikujemy nagranie i zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Świadków zdarzenia, wszystkie osoby które tego dnia w godzinach 9.30 - 9.40 przebywały w podanej okolicy i widziały wspomnianego mężczyznę prosimy o kontakt z mysłowicką komendą pod nr telefonu (32) 317 32 00 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym pod nr telefonu (32) 317 32 80, email:  kryminalny@myslowice.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również