Wiadomości z Mysłowic

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

  • Dodano: 2019-06-03 10:30

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w piątek po godzinie 14.00 na ul. PCK.

Na miejscu zginął 32-letni motocyklista

Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się na ul. PCK. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 32-letni kierujący suzuki, prawdopodobnie na skutek nadmiernej prędkości, na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Niestety w wyniku tego uderzenia mysłowiczanin poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, kierowanie pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.