Wiadomości z Mysłowic

Spędź weekend z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury

  • Dodano: 2022-08-03 07:00, aktualizacja: 2022-08-02 19:06

W najbliższą sobotę, tj. 06.08, odbędzie się ostatni koncert w ramach cyklu "Sobotnia Parada Hitów" w Parku Zamkowym. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Sobotnia Parada Hitów

Pierwszym punktem programu będą gry i zabawy dla dzieci. Następnie publiczność zgromadzona w Parku będzie mogła bawić przy koncercie Zespołu Frakcja i Zespołu Bez Nazwy. Gwiazdą wieczoru będzie Damian Holecki, który swoimi hitami poderwie do wspólnego tańca i śpiewu niejedną osobę. Muzyczny program wypełniony będzie znanymi i lubianymi przebojami! Wstęp wolny! Imprezę poprowadzi Marcin Skalski.
 
Na koncert zaprasza Mysłowicki Ośrodek Kultury, Urząd Miasta Mysłowice, Radio Fest oraz portal informacyjny ITVM.PL

  • Park Zamkowy, 6 sierpnia 2022 r., godzina 16:00 
  • Sobotnia Parada Hitów
  • Wstęp wolny 

Teatr Małego Widza

Przed nami ostatnie spotkanie w ramach cyklu "Teatr Małego Widza”. Tym razem w niedzielne popołudnie mali widzowie będą mogli przenieść się do świata Królewny Marysi i lodowej góry! A to wszystko za sprawą spektaklu grupy O!Teatr.
 
W czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że "na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni", królował w Królestwie Srebrnego Szczytu król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Rodzice postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć taką żonę?
 
Czy warto postępować egoistycznie? Jak wiele warta jest przyjaźń, miłość? Czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka ma sens? W trakcie spektaklu mali widzowie, wraz z aktorami, będą szukali odpowiedzi na zadane pytania. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr, dzieci wciągane są do zabawy w trakcie spektaklu.

  • Park Zamkowy, 7 sierpnia 2022 r., godzina 17:00 
  • Teatr Małego Widza - Spektakl „Bajka o Królewnie Marysi i lodowej górze” w wykonaniu grupy O!Teatr + animacje
  • Wstęp wolny 
Spędź weekend z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury / fot. MOK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również