Wiadomości z Mysłowic

Spektakl "Morskie opowieści Kapitana Guliwera" na rynku już w sobotę

  • Dodano: 2019-08-01 09:15

Przed nami kolejna niedziela na rynku i godziny pełne atrakcji dla dzieci. MOK ponownie zaprosi na spektakl teatralny oraz animacje.

Spektakl „Morskie opowieści Kapitana Guliwera”: 15:00 - 16:00

To dynamiczna opowieść o przygodach dzielnego Guliwera oraz jego nieudacznej załogi podczas morskiej podróży. Spektakl grany jest w planie żywym oraz lalkowym.

Teatr Gry i Ludzie powstał w 1997 roku. Od początku istnienia w obszarze zainteresowań zespołu znajdował się zarówno teatr uliczny, jak i ten realizowany na tradycyjnych deskach scenicznych. Jest to zespół podróżujący. Swoje spektakle prezentuje w kraju i poza jego granicami, od Cieszyna i Wisły przez Łódź, Warszawę po Gdańsk. Teatr wielokrotnie uczestniczył w Festiwalu „Malta” w Poznaniu i „Sztuka Ulicy” w Warszawie, a także za granicą na Międzynarodowym Festiwalu Promocji Kultury Europejskiej w Tunezji. Scena Teatru mieści się w budynku dawnego dworca kolejowego w Katowicach Dąbrówce Małej. Zespół tworzą ludzie o różnych korzeniach i doświadczeniach artystycznych.

16:00 - 18:00

Po spektaklu odbędą się animacje dla dzieci – slime’y i piankolina, a także animacje teatralne z aktorami Teatru „Epidemia”.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.