Wiadomości z Mysłowic

Sukces mysłowickiego policjanta

  • Dodano: 2020-09-14 10:30

Policjant z mysłowickiej komendy asp. sztab. Dariusz Opatrzyk wywalczył złoty medal podczas VIII Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 zawodników z całego kraju. Mysłowicki mundurowy już od kilku lat zajmuje czołowe miejsca w zawodach.

W miniony weekend w Suchedniowie w woj. świętokrzyskim, odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 uczestników reprezentujących formacje policji, wojska, służby więziennej, straży granicznej, straży pożarnej i żandarmerii wojskowej. Zawody po raz kolejny okazały się bardzo udane dla policjanta z Mysłowic. Wśród tak licznej grupy, w grze singlowej w kategorii 35 + okazał się bezkonkurencyjny, pokonując wszystkich swoich rywali bez straty seta i zdobywając tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych 2020. Dwudniowy turniej był bardzo wyczerpujący, ponieważ z roku na rok poziom sportowy zawodów jest coraz wyższy.

Mundurowi w tych zawodach mogli uczestniczyć w dwóch kategoriach

Nasz reprezentant zagrał także w grze deblowej ze swoim kolegą Łukaszem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policyjny duet, po emocjonujących spotkaniach, zakończył rywalizację stając na najniższym stopniu podium.

Asp. sztab. Dariusz Opatrzyk w codziennej służbie zajmuje się profilaktyką. W czasie wolnym od służby zawsze znajduje czas na ulubiony sport i systematyczny trening. Swoją miłością do badmintona próbuje również zarazić dzieci i młodzież.

Sukces mysłowickiego policjanta

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również