Wiadomości z Mysłowic

Świąteczne odwiedziny policjantów w Mysłowicach

  • Dodano: 2019-12-30 09:00

Policjanci mysłowickiej komendy udali się do Centrum Opiekuńczo - Wychowawczego "Nadzieja" oraz Domu Dziecka przy ul. Żeromskiego w Mysłowicach aby wręczyć podopiecznym paczki z prezentami. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oprócz słodyczy, milusińscy otrzymali od stróżów prawa przybory szkolne.

W miniony wtorek mundurowi z Wydziału Prewencji mysłowickiej komendy postanowili zrobić miłą niespodziankę i odwiedzili wychowanków z Centrum Opiekuńczo - Wychowawczego "Nadzieja" oraz Domu Dziecka przy ul. Żeromskiego w Mysłowicach. Podczas świątecznej wizyty dzieci z odwiedzanych placówek oraz zaproszeni goście zaśpiewali wspólnie kolędy. Korzystając z okazji, funkcjonariusze przeprowadzili z podopiecznymi krótką prelekcję na temat bezpieczeństwa w okresie świątecznym. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła i radosna atmosfera. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały upominki w postaci łakoci i przyborów szkolnych, a w imieniu wszystkich policjantów KMP Mysłowice złożono świąteczne życzenia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mirek

    Fajnie. W końcu się do czegoś przydaliscie. To się chwali KMP mce

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.