Wiadomości z Mysłowic

Świąteczny Jarmark już za miesiąc

  • Dodano: 2017-11-14 14:00, aktualizacja: 2017-11-20 10:18

Tegoroczny Jarmark na mysłowickim Rynku odbędzie się w trzeci weekend grudnia (15-17.12). To doskonała okazja do sprzedaży świątecznych ozdób, akcesoriów, smakołyków, a także wyjątkowych prezentów, które znajdą się niebawem pod choinką. Każdy przedsiębiorca, który chciałby wystawić się podczas jarmarku powinien wypełnić kartę zgłoszeniową. Do współpracy miasto zachęca również szkoły oraz stowarzyszenia!

Mysłowicki Rynek już 15 grudnia zamieni się w wyjątkowy zakątek i ugości setki mysłowiczan chcących poczuć bożonarodzeniową atmosferę i przygotować się do tych wyjątkowych dni. Od piątku i przez cały weekend (15-17.12) każdy wystawca – przedsiębiorca, stowarzyszenie, szkoła – będzie miał okazję nie tylko sprzedać swoje produkty, ale także pozyskać nowe grono potencjalnych klientów.

Aby mieć szansę wzięcia udziału w tegorocznym Jarmarku Świątecznym należy wysłać wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres jratajczak@m-ok.pl lub zgłosić się telefonicznie Pani Agnieszce Czarnocie ze Stowarzyszenia Mysłowicki Detektyw Historyczny po nr 515 073 347.

Szczegółowe informacje i pozostałe warunki uczestnictwa w jarmarku, w tym także koszty wynajmu stoiska, znaleźć można w Regulaminie wydarzenia.

Tradycji musi stać się zadość, więc ogłaszamy zbiórkę zabawek! Rozdamy je najmłodszym podczas jarmarku, zabawki nie muszą być nowe, ale nie mogę być zniszczone. Możliwe, że dla wielu dzieci będzie to jedyny świąteczny prezent...

Zabawki możecie przynosić do:

Jak podaje redakcja Silesia Kultura zabawki można przynosić do 8 grudnia.

Więcej informacji na stronie:

http://www.myslowice.pl/page/1116,aktualnosci.html?id=3274

Świąteczny Jarmark już za miesiąc

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również