Wiadomości z Mysłowic

Światowy Dzień Dinozaura w Klubie 100 Pociech

  • Dodano: 2018-02-14 10:30

Dla wszystkich tych, którzy kochają dinozaury i dla tych, którzy chcą przestać się ich bać Mysłowicki Ośrodek Kultury przygotował wyjątkowe wydarzenie - Światowy Dzień Dinozaura, który odbędzie się w poniedziałek 26 lutego.

Wydarzenie zostanie zorganizowane z inspiracji serią książek o Ivarze, który jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Są to pełne ciepła przygody, które zawsze kończą się kilkoma informacjami, które dinozaury przekazują nam o sobie: kiedy żyły, czym się żywiły, ile ważyły, itd. Swoją Krainę Dinozaurów Ivar odwiedził już chyba z tysiąc razy. Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają te wyjątkowe zwierzaki, których chłopak ma bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Pewnego wieczoru, kiedy Ivar nie może zasnąć, słyszy dziwne odgłosy z pudełka. Szur, szur, pip, pip! A kiedy otwiera pudełko, nie może uwierzyć własnym oczom: jego dinozaury ożyły!

Wydarzenie z okazji Światowego Dzień Dinozaura odbędzie się 26 lutego o godzinie 17:00 w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7. Zapraszamy dzieci w wieku 4 – 6 lat. Prosimy o zabranie figurek lub maskotek dinozaurów i pudełka (np. po butach) do warsztatów plastycznych.

Zapisy: 575 130 979
Wstęp wolny

W programie:

Czytanie na dywanie – lektura wybranych książek z serii o Ivarze autorstwa Emmy Gothner i Lisy Bjarbo
Dinopudełko – budujemy własną krainę dinozaura
Czas na zabawę

Światowy Dzień Dinozaura w Klubie 100 Pociech

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również