Wiadomości z Mysłowic

Szarpał i uderzył swoją żonę - musiał opuścić mieszkanie

  • Dodano: 2021-03-25 07:00, aktualizacja: 2021-03-24 20:53

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 36-letni mysłowiczanin, który w trakcie domowej awantury szarpał i uderzył swoją żonę.

Przedwczoraj przed południem mysłowiccy policjanci zostali wezwani na interwencję domową do jednego z mieszkań w dzielnicy Wielka Skotnica, gdzie agresywny i nietrzeźwy mąż miał szarpać i uderzyć swoją małżonkę.

Na miejscu mundurowi zastali roztrzęsioną kobietę oraz jej 36-letniego męża

Policjanci ustalili, że to nie pierwszy raz kiedy mężczyzna stosuje przemoc wobec swojej małżonki. Z uwagi na fakt, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu, a swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia kobiety, stróże prawa podjęli decyzję o doprowadzeniu go do izby wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie agresora znajduje się ponad 3 promile alkoholu. Mundurowi zdecydowali też o wydaniu 36-latkowi nakazu opuszczenia mieszkania i zakazu zbliżania się do jego otoczenia przez najbliższe 14 dni. Policjanci będą teraz sprawdzać, czy mężczyzna stosuje się do tego zakazu.

Dotknięta przemocą domową kobieta zdecydowała się także złożyć zawiadomienie o znęcaniu, za co krewkiemu mysłowiczaninowi grozi do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również