Wiadomości z Mysłowic

Uroczyste spotkanie mundurowych odchodzących na emeryturę

  • Dodano: 2023-02-22 08:00, aktualizacja: 2023-02-22 08:14

16 lutego w Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach pożegnano policjantów odchodzących na emeryturę. Uroczyste spotkanie odbyło się z inicjatywy Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Mysłowicach.

Czas pożegnań

W dniu 16.02.2023 r. w Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach pożegnano policjantów odchodzących na emeryturę. Uroczyste spotkanie odbyło się z inicjatywy Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Mysłowicach.

W spotkaniu uczestniczyli Komendant Miejski Policji w Mysłowicach podinsp. Jarosław Bąk, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach podinsp. Piotr Migacz, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. śląskiego – Michał Szczęśniak, Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Mysłowicach – Adrian Bandziarowski, Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Mysłowicach – Paweł Boroń, Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Mysłowicach – Tomasz Wyszomirski oraz funkcjonariusze mysłowickiej komendy.

Podczas uroczystości zasłużonym funkcjonariuszom członkom NSZZ Policjantów wręczono medale w podziękowaniu za długoletnią służbę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również