Wiadomości z Mysłowic

Urząd Miasta Mysłowice przedstawił działania dla poprawy jakości powietrza

 • Dodano: 2020-01-31 12:30

W ramach kampanii pn. MYSŁOWICE WALCZĄ ZE SMOGIEM, 30 stycznia br. o godzinie 12.00 w sali 204 Urzędu Miasta Mysłowice odbyła się konferencja prasowa, podczas której zostały przedstawione działanie jakie prowadzi Urząd Miasta Mysłowice dla poprawy jakości powietrza.

Pierwszym tematem były dofinansowania inwestycji związanych z wymianą ogrzewania na proekologiczne, które omówiła Sonia Olszewska zastępca Naczelnika w Wydziale Ochrony Środowiska.

Następnie komendant Straży Miejskiej Dawid Skutela opowiedział o prowadzonych działaniach prewencyjnych i edukacyjnych.

Prezydent Dariusz Wójtowicz mówił o planowanych spotkaniach z mieszkańcami w dzielnicach całego miasta, informujących o możliwości pozyskania dofinansowań oraz edukujących.

Przybyłe na miejsce media bardzo zainteresowała również szeroka kampania informacyjna prowadzona przez Urząd Miasta Mysłowice.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Ben

  Bo straż kominiarz i urząd się podzieli a ty dostaniesz ochłapy na dotacje

 • Piotr

  Czytając to nie potrafię się powstrzymać przed komentarzem. Kasa wydanie na kampanię proekologiczne i edukacje informację. Czyli co ludzi za idiotów macie.Czyli wielki pierd kasa się rozejdzie po urzednikach, pseudo edukujacych. Zamiast pule kasy wcisnąć w dotacje dla ludzi na wymianę osprzętu. A za płotem w Jaworznie palą ruskim węglem w elektrociepłowni i ciśnie wszytko na Mysłowice, a podobno mają palić bio paliwem. Niech straż i komendant drona puści nad komin w Jaworznie. Pozdrawiam

 • Ben

  Bo muszą podzielić straż kominiarz i urząd a nam zostanie pora groszy

 • Mieszko

  Z tymi dofinansowaniem na wymianę piecy będzie tak jak przez lata było dofinansowanie na docieplenie budynków dostawali je tylko znajomi urzędników pracujących w UM.

 • Jakow

  Znaleźli sie walczàcy ze smogem w Mysĺowicach .A gdzie byli 10-lat wczesniej .Swita bawila sie bez trosko i za pszeproszeniem mieli wszystko jak i wszystkich w ciemnej d.......e!!!!!!!!! A teraz wielcy obroncy ochrony srodowiska .Banda klalnòw.

 • Dawid

  Te dotacje niech sobie w [...]e wsadza, w innych miastach dostaje się kilka tysięcy więcej, ciekawe od czego to zależy?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.