Wiadomości z Mysłowic

Urząd Miasta Mysłowice przedstawił działania dla poprawy jakości powietrza

 • Dodano: 2020-01-31 12:30

W ramach kampanii pn. MYSŁOWICE WALCZĄ ZE SMOGIEM, 30 stycznia br. o godzinie 12.00 w sali 204 Urzędu Miasta Mysłowice odbyła się konferencja prasowa, podczas której zostały przedstawione działanie jakie prowadzi Urząd Miasta Mysłowice dla poprawy jakości powietrza.

Pierwszym tematem były dofinansowania inwestycji związanych z wymianą ogrzewania na proekologiczne, które omówiła Sonia Olszewska zastępca Naczelnika w Wydziale Ochrony Środowiska.

Następnie komendant Straży Miejskiej Dawid Skutela opowiedział o prowadzonych działaniach prewencyjnych i edukacyjnych.

Prezydent Dariusz Wójtowicz mówił o planowanych spotkaniach z mieszkańcami w dzielnicach całego miasta, informujących o możliwości pozyskania dofinansowań oraz edukujących.

Przybyłe na miejsce media bardzo zainteresowała również szeroka kampania informacyjna prowadzona przez Urząd Miasta Mysłowice.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Ben

  Bo straż kominiarz i urząd się podzieli a ty dostaniesz ochłapy na dotacje

 • Piotr

  Czytając to nie potrafię się powstrzymać przed komentarzem. Kasa wydanie na kampanię proekologiczne i edukacje informację. Czyli co ludzi za idiotów macie.Czyli wielki pierd kasa się rozejdzie po urzednikach, pseudo edukujacych. Zamiast pule kasy wcisnąć w dotacje dla ludzi na wymianę osprzętu. A za płotem w Jaworznie palą ruskim węglem w elektrociepłowni i ciśnie wszytko na Mysłowice, a podobno mają palić bio paliwem. Niech straż i komendant drona puści nad komin w Jaworznie. Pozdrawiam

 • Ben

  Bo muszą podzielić straż kominiarz i urząd a nam zostanie pora groszy

 • Mieszko

  Z tymi dofinansowaniem na wymianę piecy będzie tak jak przez lata było dofinansowanie na docieplenie budynków dostawali je tylko znajomi urzędników pracujących w UM.

 • Jakow

  Znaleźli sie walczàcy ze smogem w Mysĺowicach .A gdzie byli 10-lat wczesniej .Swita bawila sie bez trosko i za pszeproszeniem mieli wszystko jak i wszystkich w ciemnej d.......e!!!!!!!!! A teraz wielcy obroncy ochrony srodowiska .Banda klalnòw.

 • Dawid

  Te dotacje niech sobie w [...]e wsadza, w innych miastach dostaje się kilka tysięcy więcej, ciekawe od czego to zależy?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również