Wiadomości z Mysłowic

Urzędnicy odwiedzili Przedszkole numer 19

  • Dodano: 2018-03-30 07:45, aktualizacja: 2018-03-29 10:44

Pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska podczas prowadzonych zajęć zachęcali najmłodszych mieszkańców miasta do podjęcia walki ze smogiem. Spotkanie miało charakter edukacyjno-warsztatowy.

Urzędnicy starali się w sposób atrakcyjny dla dzieci pokazać, że poprzez swoją postawę i działania mogą wpłynąć na zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane w zajęcia i jak się okazało mają już sporą wiedzę w tym zakresie.

Na koniec w ramach nagrody i aby pamiętały, że ich działania mają znaczenie, każde z nich otrzymało kolorowankę oraz opaskę z napisem „walczę ze smogiem”. Ponadto zwrócono się o przekazanie rodzicom ulotek informacyjnych, aby dotrzeć również do dorosłych mieszkańców miasta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również