Wiadomości z Mysłowic

Warsztaty "dzianiNOWA biżuteria"

  • Dodano: 2018-04-23 11:00

Masz ochotę oderwać się od codziennych zajęć, pracy, biurka, elektroniki, pobyć z innymi kobietami, a równocześnie zrobić coś ładnego i praktycznego dla siebie, mamy, przyjaciółki?

Przyjdź na warsztaty dzianiNOWE, na których poznasz kilka prostych, a zarazem wciągających i relaksujących sposobów na wykonanie biżuterii. Na warsztatach pokażemy, jak z dostępnych w każdym domu materiałów, wykonać piękne i wygodne dodatki. I to w duchu upcyklingu – użyjemy pociętych bawełnianych koszulek i ścinków dzianin ze szwalni, które na co dzień Kasia Kruszenko wykorzystuje do produkcji autorskiej biżuterii. Dzianiny na pewno nam nie zabraknie, możesz jednak przynieść swoje niepotrzebne koszulki czy sukienki, jeśli np. zależy Ci na ulubionym kolorze czy wzorze. W sklepach jest dziś wszystko i nic, dlatego rękodzieło wzbudza zachwyt i zaciekawienie. Rzeczy, które wykonamy idealnie nadają się na prezent i ożywienie własnej garderoby na wiosnę. Pokażemy sposoby przygotowania dzianiny, dwa modele bransoletek i dwa naszyjniki,a także ich warianty i możliwe modyfikacje.

Jeśli będziesz chciała robić coś samodzielnie w domu, ale nie masz szydełka/drutów/maszyny do szycia to dobrze się składa, jedyne potrzebne narzędzia to nożyczki i Twoje ręce. A żeby Ci to ułatwić, jako podziękowanie za udział w warsztatach otrzymasz prezent – ebook z wszystkimi splotami i modelami z warsztatów.

Jeśli myślisz, że ręczne robótki nie są dla Ciebie, tym bardziej przyjdź – jesteśmy pewni, że zmienisz zdanie i będziesz zachwycona swoim pracami.

Ten warsztat lub jego efekt to może być też doskonały prezent z okazji Dnia Mamy. Kameralne i twórcze spędzenia czasu razem z pewnością będzie dużą przyjemnością dla Was obu.

Warsztaty "dzianiNOWA biżuteria"

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.