Wiadomości z Mysłowic

Włamywacz w Mysłowicach zatrzymany dzięki informacji sąsiadów!

 • Dodano: 2020-04-28 14:45

Dzięki informacjom otrzymanym od mieszkańców miasta po publikacji wizerunku włamywacza, mysłowiccy kryminalni zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Stróżom prawa udało się też odzyskać część skradzionych przez niego przedmiotów.

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu do 10 lat więzienia

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali wczoraj 30-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie włamań i kradzieży elektronarzędzi i innych wartościowych przedmiotów z miejscowych firm, posesji i garaży. Do ustalenia jego tożsamości w dużej mierze przyczyniła się publikacja wizerunku i informacje otrzymane od mieszkańców. Stróżom prawa udało się też odzyskać część skradzionych przez niego przedmiotów, które mężczyzna zastawił w lombardzie,a także przetrzymywał w swoim mieszkaniu. Mysłowiczanin usłyszał w sumie 5 zarzutów, do których się przyznał. Za te przestępstwa grozić mu może do 10 lat więzienia. Mundurowi ustalili także, że jest on sprawcą 2 kradzieży i zniszczenia mienia kwalifikowanych jako wykroczenie.

Policjanci składają podziękowania dla mieszkańców, którzy licznie przekazywali informacje dotyczące mężczyzny. Osobne podziękowania kierujemy do przedstawicieli mediów, którzy publikowali wizerunek sprawcy na swoich portalach internetowych i społecznościowych.

Komentarze (7)    dodaj »

 • DD

  Zdarza mi się obserwować interwencje "POLICJI" u mie na placu.Wygląda to tak:Wjeżdża radiowóz,a gościu na klatkę i na Katowicką.Panowie "[...]y" nie ruszą chyba się...boją.Jadą na Katowicką, a gosciu na placu.Zabawa ...przednia. Szkoda tylko że za naszą kase.

 • DD

  Zdarza mi się obserwować interwencje "POLICJI" u mie na placu.Wygląda to tak:Wjeżdża radiowóz,a gościu na klatkę i na Katowicką.Panowie "[...]y" nie ruszą chyba się...boją.Jadą na Katowicką, a gosciu na placu.Zabawa ...przednia. Szkoda tylko że za naszą kase.

 • Rafal

  Brawoooo

 • Alek

  Jakie brawo dla kogo?? Gdyby nie mieszkańcy Myslowic milicja do dzisiaj by go nie znalazła. Brawo dla mieszkańców Myslowic a milicja tylko Mandaty potrafi wypisywać.

 • Zerk

  W Mysłowicach jest jeszcze Milicja?Czasy komuny już dawno mineły.

 • Milicjant

  I tu sie z kolegą musze zgodzićSam jestem milicjantem i wiem że milicja bez społeczniaków nie zrobi nicJeszcze raz wielkie dzięki dla mieszkańców

 • sceptyk analytyc

  jakoby ale "MILICYJANT" to poziom enteligencyji grupy wsparcia aktywu robotniczo-chłopskiego prl.Jednostką ENTELIGENCYJI był wtedy "cyjant" a 4 cyjanty miał kapitan patrolu [wg kabaretu L&S*](uwaga: */L&S oznacza Panów Laskowika i śp.Smolenia)

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również