Wiadomości z Mysłowic

Zaprojektuj maskotkę MOK-u!

  • Dodano: 2019-04-23 12:15

Znacie kogoś, kto ma wenę twórczą, zdolności manualne i lubi robótki ręczne? Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Mysłowickiego Ośrodka Kultury: zaprojektuj maskotkę MOK-u! Mała maskotka, która zwycięży, przeobrazi się w dużą, która będzie bawić podczas naszych imprez!

To propozycja dla każdego, kto lubi tworzyć, projektować, rysować, szyć, a dodatkowo lubi Mysłowicki Ośrodek Kultury. Co więcej ilość wykonawców oraz technika pracy jest zupełnie dowolna!

Zwycięska maskotka MOKu stanie się maskotką nas wszystkich i będzie towarzyszyć w różnych twórczych zabawach i spotkaniach! Zachęcamy do pracy w grupie, w klasie, w przedszkolu, w domu, ze znajomymi czy bliskimi. Maskotka powinna nawiązywać do działalności naszej instytucji, której motto brzmi: Rozwijamy pasje!

Inspiracją może być także logo MOK-u, kolory: czerwony i szary

Spośród wszystkich zgłoszonych prac MOK wybierze jedną, która urośnie, ożyje i będzie dumnie reprezentować. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w dniu najważniejszego święta, czyli w Dniu Dziecka, który organizowany zostanie dla w parku Słupna 1 czerwca 2019 r.

Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Zaprojektuj maskotkę MOK-u!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również