Wiadomości z Mysłowic

Zatrzymani za posiadanie amfetaminy

  • Dodano: 2021-11-08 07:15, aktualizacja: 2021-11-08 07:30

Wywiadowcy z mysłowickiej komendy zatrzymali 2 mieszkańców Jaworzna, którzy posiadali amfetaminę. Jeden z nich okazał się również poszukiwany.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj na ul. Oświęcimskiej w Mysłowicach. Policjanci patrolując ulice miasta zatrzymali do kontroli pojazd marki Honda Civic. W samochodzie znajdowało się 2 młodych mężczyzn. Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzili pojazd oraz znajdujące się w nim osoby. Czujność stróżów prawa nie zawiodła i mundurowi znaleźli nielegalne substancje. Woreczki strunowe z białym proszkiem, znajdowały się w dwóch miejscach. Okazało się, że to amfetamina w ilości ponad 5 gram. Mężczyźni w wieku 21 i 32 lat usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Po wykonaniu dalszych czynności przez policjantów, wyszło że kierowca był pod wpływem narkotyków, a pasażer był aktualnie poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Katowicach.

Przypomina się, że za posiadanie nawet niewielkich ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat więzienia. W przypadku posiadania znacznej ilości takich substancji, sprawca może ponieść karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również