Wiadomości z Mysłowic

Zatrzymany 22-latek podejrzany o zabójstwo

  • Dodano: 2018-06-21 13:00

Policjanci prewencji mysłowickiej komendy zatrzymali 22-letniego mysłowiczanina. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 17-latki i usiłowanie zabójstwa dwóch mężczyzn. Za ten czyn grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Przedczoraj około godziny 5:50 dyżurny mysłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie siedzącym na trawniku w dzielnicy Bończyk. Wysłany na miejsce patrol faktycznie zastał tam 35-letniego mieszkańca Mysłowic z raną kłutą brzucha. Na miejscu znajdowało się też pogotowie ratunkowe, które udzielało mężczyźnie pomocy. 35-latek wskazał policjantom mieszkanie, w którym miały znajdować się jeszcze dwie ranne osoby. Mundurowi niezwłocznie się udali się w to miejsce. Znaleźli tam rannego 72-letniego mężczyznę oraz 17-letnią dziewczynę, która nie dawała oznak życia.

Dzięki poczynionym na miejscu ustaleniom, policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Mysłowic mającego związek ze zdarzeniem. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Za ten czyn grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Czynności w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach.

http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/51/51-500437.mp4

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.