Wiadomości z Mysłowic

Zawody rejonowe w tenisie stołowym

• Dodano: 2018-04-06 07:45, aktualizacja: 2018-04-05 09:43

4 kwietnia 2018 r. w Mysłowicach rozegrane zostały zawody rejonowe w tenisie stołowym.

Nie byli gościnni uczniowie Szkoły Sportowej, którzy na własnej sali nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom z Katowic. Jak chłopcy tak i dziewczyny pewnie pokonywali swoich rywali . Wszystkie mecze uczniowie szkoły sportowej wygrali po 3 w setach.

Jeżeli wynik dziewczyn był do przewidzenia, to wynik chłopaków odrobinę zaskoczył. Myślę, że bardzo duży wpływ na przebieg meczu miał pierwszy pojedynek, w którym lider drużyny z Katowic spotkał się z młodziutkim, 3 klasistą Wiktorem Ptakiem z Mysłowic. Wiktor zagrał jak najlepiej potrafi i wygrał 3:0, a w jednym z setów 11:1.

Gra deblowa to popis uczniów klasy 6a F.Bauitisty i 4c W.Ptaka i wygrana 3:0. Formalności dokonał M.Rożek, który też pewnie wygrał 3:0 w setach do 5, 6, 4. Obie drużyny mysłowickiej szkoły awansowały do ½ finałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane już 13 kwietnia br. w Chybiu.