Mys這wice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomo軼i z Mys這wic

Zawody rejonowe w tenisie sto這wym

• Dodano: 2018-04-06 07:45, aktualizacja: 2018-04-05 09:43

4 kwietnia 2018 r. w Mys這wicach rozegrane zosta造 zawody rejonowe w tenisie sto這wym.

Nie byli go軼inni uczniowie Szko造 Sportowej, kt鏎zy na w豉snej sali nie dali 瘸dnych szans swoim przeciwnikom z Katowic. Jak ch這pcy tak i dziewczyny pewnie pokonywali swoich rywali . Wszystkie mecze uczniowie szko造 sportowej wygrali po 3 w setach.

Je瞠li wynik dziewczyn by do przewidzenia, to wynik ch這pak闚 odrobin zaskoczy. My郵, 瞠 bardzo du篡 wp造w na przebieg meczu mia pierwszy pojedynek, w kt鏎ym lider dru篡ny z Katowic spotka si z m這dziutkim, 3 klasist Wiktorem Ptakiem z Mys這wic. Wiktor zagra jak najlepiej potrafi i wygra 3:0, a w jednym z set闚 11:1.

Gra deblowa to popis uczni闚 klasy 6a F.Bauitisty i 4c W.Ptaka i wygrana 3:0. Formalno軼i dokona M.Ro瞠k, kt鏎y te pewnie wygra 3:0 w setach do 5, 6, 4. Obie dru篡ny mys這wickiej szko造 awansowa造 do ½ fina堯w wojew鏚zkich, kt鏎e zostan rozegrane ju 13 kwietnia br. w Chybiu.