Wiadomości z Mysłowic

Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach

  • Dodano: 2023-02-15 07:00, aktualizacja: 2023-02-14 22:34

W ubiegły piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach mł. insp. Dariusza Koniak, który po ponad 32 latach służby przeszedł na emeryturę.

Jednocześnie przywitany został nowy, pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach podinsp. Jarosław Bąk, który dotychczas był I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu.

Uroczysta zbiórka poświęcona była pożegnaniu z mundurem dotychczasowego Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach mł. insp. Dariusza Koniak oraz przywitaniu jego następcy podinsp. Jarosława Bąk, któremu z dniem 11 lutego 2023 roku Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn powierzył obowiązki szefa mysłowickich policjantów. 

Kariera nowego komendanta

Podinsp. Jarosław Bąk służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku, realizując zadania zarówno w pionie kryminalnym, jak i w pionie prewencji. W 2015 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika a w 2016 roku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Od 2020 roku pełnił funkcję Zastępcy, a następnie w 2021 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również