Wiadomości z Mysłowic

20 miejsc pracy w Scanfil Poland w Mysłowicach. Nabór już trwa

  • Dodano: 2020-12-08 15:45, aktualizacja: 2020-12-16 13:29

Mimo pandemii, firma Scanfil Poland, kontraktowy wykonawca, produkujący urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, nie zwalnia tempa i otwiera rekrutacje na 20 stanowisk. Poszukiwani są operatorzy maszyn CNC, kontrolerzy jakości i monterzy urządzeń. Partnerem rekrutacyjnym projektu jest firma Manpower.

W Scanfil pracę znajdą osoby, które posiadają doświadczenie na tożsamych stanowiskach, są gotowe do podjęcia pracy w systemie zmianowym, a także cechuje ich dokładność, sumienność oraz precyzja. Dodatkowo pracodawca wymaga od chętnych do pracy na stanowiska kontrolera jakości i operatora maszyn CNC umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi i znajomości rysunku technicznego.

Na kandydatów czeka umowa o pracę, stabilne wynagrodzenie i miesięczny system premiowy oraz pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie PZU i zakup produktów lub usług po preferencyjnych warunkach w sklepach online. Łukasz Ciesielski, starszy kierownik z agencji Manpower, podkreśla, że praca w Scanfil Poland Sp. z o.o. jest dobrym miejscem pracy dla osób szukających stabilnego zatrudnienia z możliwością rozwoju. – Firma gwarantuje długofalową współpracę, ponieważ daje możliwość przejścia do wewnętrznych struktur po okresie próbnym i stale inwestuje w warsztaty dla pracowników. Każdy nowo zatrudniony objęty jest szkoleniem wdrożeniowym oraz ma zagwarantowane wsparcie ze strony zarówno współpracowników, jak i konsultantów Manpower. Rekrutację prowadzimy na obszary produkcji, gdzie zatrudnienie znajdą zarówno Panie, jak i Panowie – komentuje Łukasz Ciesielski.

Ponadto zakład usytuowany jest w dobrym punkcie komunikacyjnym przy trasie S1. Na korzyść działa też bliskość miast takich, jak Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, skąd możliwy jest dojazd komunikacją miejską.

Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy i – działając razem – dążymy do osiągania wyznaczonych celów, przy jednoczesnym docenianiu indywidualnych osiągnięć naszych pracowników. Kluczem do naszego sukcesu jest zespół wykwalifikowanych pracowników, których zachęcamy do stawiania wyzwań sobie i współpracownikom. Dla doświadczonych profesjonalistów nasza międzynarodowa i innowacyjna kultura pracy oferuje niezliczone możliwości nowe ścieżki kariery i obszary rozwoju w każdym obszarze naszej organizacji – komentują przedstawiciele Scanfil Polska Mysłowice.

Osoby, które są zainteresowane pracą w Scanfil Poland Sp. z o.o., mogą zgłaszać się bezpośrednio do biura agencji w centrum Sosnowca lub wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres: anita.ozga@manpower.pl, sosnowiec@manpower.pl, Tychy.Niepodleglosci@manpower.pl. Chętni mogą aplikować również za pomocą formularzy dostępnych na stronach:

Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Jako partner biznesowy oferuje konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność klientów. Jest firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W Polsce działa od 2010 roku, posiadając zakłady w Sieradzu i Mysłowicach, gdzie zatrudnia 400 osób.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.