Wiadomości z Mysłowic

Depilacja laserowa - ile to kosztuje?

  • Dodano: 2019-10-18 11:30, aktualizacja: 2022-05-02 08:26

Depilacja laserowa zyskuje coraz większa popularność. Ta metoda usuwania niechcianego owłosienia pozwala na trwałe pozbycie się problemu. Z jakimi kosztami musimy się wówczas liczyć?

Dzięki depilacji laserowej nie trzeba pamiętać o systematycznym goleniu czy woskowaniu skóry. Zabiegi te pozwalają na trwałe usunięcie niechcianych włosków. To zatem skuteczna metoda, aby pozbyć się problemu, ale musimy wtedy liczyć się z nieco wyższymi kosztami. Ile zatem kosztuje depilacja laserowa w Idealnie Gliwice oraz w innych miastach? Zapraszamy do sprawdzenia!

Depilacja laserowa – przykładowe ceny

Depilacja laserowa jest związana z wysokim kosztem jednorazowym, ale po wykonaniu pakietu zabiegów nie musimy już martwić się kolejnymi wydatkami. Włoski najczęściej nie odrastają już w ogóle, dlatego też możemy zapomnieć o konieczności dalszego ich usuwania. Ceny za depilację laserową zależne są przede wszystkim od obszaru, który ma być poddany zabiegowi. Im będzie on większy, tym cena również będzie wyższa. Cena za obszary małe, na przykład obszar bikini czy pachy, zaczyna się już od około 150-200 złotych. Z kolei za całe nogi, czyli za łydki, kolana oraz za uda zapłacimy jednorazowo od około 400-600 złotych. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej, dlatego też procedura ta będzie kosztowała nas średnio od około 1000 złotych do nawet ponad 3000 złotych w zależności od wybranego salonu. Warto przy tym wskazać, że wiele salonów oferujących usługi depilacji laserowej proponuje klientom specjalne pakiety, które obejmują powyższe zabiegi i pozwalają na uzyskanie jeszcze niższych cen. Przykładowo, przy wykupieniu pakietu 6 zabiegów, jeden z nich może być gratis!

Depilacja laserowa Katowice – porównaj ceny już teraz!

Jeśli także interesuje Cię depilacja laserowa Katowice to jedno z wielu miast, gdzie jest ona dostępna dla zainteresowanych. Wpisz słowa „depilacja laserowa Katowice” w wyszukiwarce internetowej, aby już teraz sprawdzić adresy gabinetów, a także zobaczyć ceny na ich stronach internetowych. Porównaj je i wybierz najlepszą ofertę dla siebie!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.