Wiadomości z Mysłowic

Dlaczego warto zainwestować w domy w Hiszpanii?

  • Dodano: 2018-04-18 07:45, aktualizacja: 2018-04-18 07:54

Mając na koncie odłożoną większą sumę z pewnością szukasz okazji, by ją dobrze zainwestować. Opcji na ulokowanie pieniędzy jest wiele. My proponujemy domy w Hiszpanii.

Raj na ziemi

Hiszpania to piękny kraj. Z każdej strony otoczony akwenami wodnymi (wschód i południe Morzem Śródziemnomorskim, zachód i północ Oceanem Atlantyckim). Piękne plaże, piękne kobiety, świetna kuchnia, sportowe emocje – to główne skojarzenia, które przychodzą nam na myśl, gdy myślimy o Hiszpanii. Dzień w tym kraju można zacząć od lampki wina i tak samo go skończyć leżąc w hamaku. Sposobów spędzania czasu w Hiszpanii jest całe mnóstwo. Można leniwie leżeć na plaży, można aktywnie zwiedzać, ale można również na sportowo – jadąc na mecz jednego z dwudziestu klubów piłkarskich grających w najwyższej klasie rozgrywkowej. Można również uprawiać wszelakie sporty wodne. Hiszpańskie plaże świetnie się do tego nadają.

Po co komu domy w Hiszpanii?

Skoro już wiesz, jakie atrakcje czekają na ciebie w Hiszpanii, czas na poznanie argumentów za kupnem domu w tym kraju. Są one zbliżone do tych, które wymieniliśmy wyżej. Kupując domy w Hiszpanii nabywasz nie tylko nieruchomość, ale także nowe możliwości. Najważniejszą z nich jest możliwość wyjazdu w każdej chwili. Gdy masz dość i chcesz zrobić sobie przerwę, nie musisz szukać hotelu gdzieś na świecie. Po prostu wsiadasz w samolot i lecisz do swojego domu w Hiszpanii. Odpoczywasz, ładujesz akumulatory i wracasz. Przez kilka dni jesteś tylko ty, szum morza i butelka dobrego, hiszpańskiego wina.

Co zrobić z nieruchomością?

Twój odpoczynek to tylko jedna strona medalu. Tak naprawdę nie musisz w ogóle przebywać w tym domu. Mówiliśmy o domach w Hiszpanii, jak o inwestycji, więc czas powiedzieć o tym kilka słów więcej (http://calacosta.com/nieruchomosci-hiszpania/). Przede wszystkim możesz kupić piękny nowy dom, by go następnie wynajmować. To najlepsza opcja. Każdego lata Hiszpanię odwiedzają miliony turystów, którzy szukają taniego noclegu. Dlaczego więc im nie wynająć mieszkania lub domu? A za tydzień komuś innemu? I tak cały sezon letni, a w niektórych częściach kraju i cały rok, nieruchomość na siebie zarabia. Innym pomysłem jest wynajmowanie mieszkania studentom. W Hiszpanii jest ponad 80 uniwersytetów, w których uczy się ponad 1,5 miliona osób. W samym Madrycie jest aż 15 ośrodków akademickich. Wynajem dla studentów jest opłacalny nie tylko z powodu dużego zysku, ale również jego stałości. Rok akademicki trwa 9 miesięcy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przez pozostałe trzy wynajmować mieszkanie turystom.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.