Wiadomości z Mysłowic

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe - dla kogo?

  • Dodano: 2019-12-09 13:00

Wybór grzejnika do łazienki dla wielu klientów nie wiąże się ze zbyt wielką filozofią. Ma być ciepło, ma być funkcjonalnie. Ale czy aby na pewno?

Grzejnik łazienkowy najczęściej musi się znajdować w dość widocznym miejscu, aby ciepło rozchodziło się na całe pomieszczenie. Co za tym idzie, najlepiej byłoby, żeby prezentował się ładnie i pasował do stylu panującego w pomieszczeniu. Nudne szare pudełka, na których nie da się nawet wygodnie zawiesić ręcznika, dla wielu klientów nie będą zadowalającym rozwiązaniem dla ich łazienki. Wówczas na pomoc przychodzą firmy produkujące grzejniki dekoracyjne.

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe – z czego są wykonane?

Na rynku możemy obecnie znaleźć grzejniki wykonane z różnych materiałów: mogą być np. miedziane, aluminiowe, stalowe. Grzejniki wykonane z miedzi są tworzone z myślą o instalacjach niskotemperaturowych, z kolei grzejniki aluminiowe wykazują dużą odporność na wilgoć. Jednak to właśnie grzejniki stalowe nagrzewają się najszybciej i długo oddają ciepło.

Ponadto grzejniki różnią się jeśli chodzi o warianty ich pokrycia. Producenci często zapewniają klientom możliwość wyboru wykończenia produktu. Grzejniki mogą być pokryte starym mosiądzem, złotym mosiądzem, chromem matowym, chromem błyszczącym, mogą być także malowane proszkowo. Twój wybór może zależeć zarówno od stylu, jaki panuje w Twojej łazience, jak i od Twoich osobistych upodobań kolorystycznych.

Grzejniki dekoracyjne łazienkowe – jakie wybrać?

Różnorodność form i kształtów, jakie mogą przybierać grzejniki dekoracyjne zależy jedynie od fantazji producentów, a często i od kaprysu klienta. W Internecie można znaleźć szeroki asortyment produktów, które możesz zamówić nawet bez wychodzenia z domu. Ciekawe rozwiązania proponuje chociażby Imers. Grzejniki dekoracyjne od tej firmy możesz zamówić tutaj https://imers.pl/. No dobrze, ale jaki grzejnik będzie najlepiej pasował do Twojej łazienki? Nie jesteśmy w stanie udzielić uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Z pewnością grzejniki pionowe odnajdą się w niewielkich łazienkach. Dzięki swojej smukłej formie optycznie powiększą Twoje pomieszczenie. Natomiast grzejniki poziome czy w formie drabinki będą pełniły dodatkową funkcję suszarki do ręczników, co zadowoli tych bardziej pragmatycznych klientów. Jeśli nie jesteś zdecydowany, jaki grzejnik wybrać do Twojej łazienki, możesz skontaktować się bezpośrednio z doradcą pracującym danej w firmie. Dzięki temu dokonasz możliwie najlepszego zakupu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.