Wiadomości z Mysłowic

Jaki klimatyzator przenośny wybrać do mieszkania?

  • Dodano: 2020-08-28 19:30

Zakup klimatyzatora przychodzi nam na myśl dopiero wtedy, gdy na dworze są bardzo wysokie temperatury, a my sami nie potrafimy normalnie funkcjonować podczas tych upałów. W takich przypadkach niezawodny jest przenośny klimatyzator. Urządzenie to skutecznie ochłodzi Twoje pomieszczenie. Decydując się na zakup klimatyzatora warto wybrać jednak model, który posiada więcej niż tylko jedną, podstawową funkcję. Dzięki temu urządzenie posłuży nam nie tylko w okresie letnim, ale także w pozostałych porach roku.

Blaupunkt jest firmą, która w swojej ofercie posiada klimatyzatory przenośne, które pełnią jednocześnie 3 lub aż 4 funkcje!

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 09E

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 09E to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 28 m². Szybkie i skuteczne schłodzenie jest możliwe dzięki mocy 2800 W oraz przepływie powietrza na poziomie 290 m3/h. Blaupunkt Moby Blue S 09E pełni aż trzy funkcje - chłodzi, wentyluje i osusza. Temperaturę chłodzenia można ustawić w zakresie od 18oC do 32oC.

Najważniejsze funkcje 

W klimatyzatorze Blaupunkt Moby Blue S 09E mamy do wyboru 4 tryby nawiewu - maksymalny, średni, niski i automatyczny. W tym ostatnim urządzenie samo dobiera prędkość w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu i ustawionej temperatury.

Do wyboru mamy także dwie dodatkowe funkcje:

  • Funkcja SWING - za jego pomocą można regulować kierunek nawiewu powietrza. Równomierne chłodzenie całego pomieszczenia umożliwia ruch wahadłowy deflektora.

  • Funkcja SLEEP - dzięki niej zostaje zredukowana do minimum jasność oraz głośność pracy urządzenia. Dla jeszcze lepszego komfortu podczas snu urządzenie co 2 godziny podwyższa temperaturę o 1oC.

Sterować klimatyzatorem można za pomocą panela kontrolnego lub pilota. W Moby Blue S 09E wykorzystano ekologiczny czynnik chłodniczy R290 w postaci gazowej.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E dzięki przepływie powietrza na poziomie 280 mął/h skutecznie ochłodzi powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 30 m². Urządzenie sprawdzi się przez cały rok, gdyż posiada aż 4 funkcje - chłodzi, ogrzewa, osusza i wentyluje powietrze. Temperatura chłodzenia mieści się w zakresie 18⁰C-32⁰C, natomiast podczas grzania możemy ustawić temperaturę z zakresu 13⁰C-27⁰C. Klimatyzator posiada 4 tryby nawiewu: niski, średni, wysoki i automatyczny. Ostatni z nich pozwala na samodzielne dostosowanie prędkości przez urządzenie

Wiele trybów

Oprócz podstawowych trybów w klimatyzatorze Blaupunkt Moby Blue S 1111E możemy znaleźć dwie dodatkowe funkcje:

  • SLEEP - jasność oraz głośność pracy urządzenia zostaje zredukowana, a ustawiona przez nas temperatura dla większego komfortu podczas snu zostaje co 2 godziny podwyższana o 1⁰C.

  • SWING - powoduje wielokierunkowy nawiew powietrza oraz umożliwia równomierne rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu.

Przydatną funkcją jest także 24-godzinny programator czasowy. Dzięki niemu możemy zaprogramować automatyczne włączenie lub wyłączenie urządzenia. Sterować klimatyzatorem możemy za pomocą panela kontrolnego lub pilota. Tak samo jak w poprzednim modelu zastosowany został ekologiczny czynnik chłodniczy R290.

Podsumowanie - klimatyzator przenośny do mieszkania

Klimatyzator przenośny do mieszkania to doskonałe rozwiązanie podczas upalnych dni. Ponadto klimatyzatory Blaupunkt sprawdzą się na wszystkie cztery pory roku. Model Moby Blue S 09E jednocześnie chłodzi, osusza i wentyluje powietrze. Doskonale poradzi sobie w pomieszczeniach o powierzchni do 28 m². Natomiast Moby Blue S 1111E to urządzenie 4w1 - chłodzi, ogrzewa, osusza i wentyluje powietrze. Sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 30 m².

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.