Wiadomości z Mysłowic

Jonizacja w oczyszczaczach powietrza - czy jest potrzebna?

  • Dodano: 2022-05-23 12:00

Tani oczyszczacz powietrza z jonizatorem wcale nie musi być kiepskiej jakości. W branży w 2021 r. czyli stosunkowo niedawno pojawił się nowy producenta duńskiego pochodzenia marka Vestfrost, która idealnie połączyła bardzo dobrą jakość i stosunkowo dobrą cenę. Jakie są oczyszczacze powietrza Vestfrost i jakie funkcje będą mile widziane w urządzeniach do użytku domowego? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Jakie funkcje warto wybrać do własnego oczyszczacza powietrza?

Urządzenie do sterylizacji powietrza powinno przede wszystkim skutecznie odfiltrowywać zanieczyszczenia, alergeny, roztocza, kurz, wirusy i bakterie. Dobrze jest także dopasować odpowiednią wydajność i powierzchnię oczyszczania do konkretnego pomieszczenia w którym zamierzamy umieścić urządzenie. Dobrej klasy oczyszczacz powietrza powinien także pracować bardzo cicho, a przynajmniej tak aby działając w nocy nie zakłócać snu domownikom. Funkcją coraz częściej stosowaną w oczyszczaczach jest funkcja jonizacji powietrza. Dzięki zastosowaniu generatora jonów, oczyszczacz nie tylko sprawi, że powietrze będzie pozbawione zanieczyszczeń, ale także dużo bardziej świeże i rześkie. Funkcja jonizacji w skuteczny sposób także reguluje równowagę kationowo-anionową, dzięki czemu na powierzchniach osadza się coraz mniej kurzu. Funkcję jonizacji znajdziemy z powodzeniem w większości dobrej jakości oczyszczaczach powietrza, jak np. w  VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza.

Tani oczyszczacz powietrza z jonizatorem o dobrych parametrach, czyli marka Vestfrost

Tani oczyszczacz powietrza o dobrych parametrach, to jest jak najbardziej możliwe. Wszystko za sprawą  duńskiego producenta Vestfrost, który na rynek polski wypuścił 3 bardzo dobre oczyszczacze powietrza, które z bardzo dobrym efektem filtrują powietrze a także jonizują. Na półce Vestfrost znajdziemy:

  • Vestfrost VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza do bardzo dużych przestrzeni
  • Vestfrost VP-A1Z40WH- do średnich pomieszczeń
  • Vestfrost VP-A1M30WH  oczyszczacz powietrza do mniejszych powierzchni

Wszystkie trzy modele, filtrują powietrze wieloetapowo, a także je jonizują. Pracują bezproblemowo, a hasła który wyemitują jest praktycznie niesłyszalny. Dodatkową zaletą oczyszczaczy powietrza Vestfrost jest możliwość sterowania przy pomocy specjalnie dedykowanej aplikacji mobilnej Tuya.  

Gdzie kupić tani oczyszczacz powietrza z jonizatorem od Vestfrost

Marka Vestfrost z pewnością nie jest tak rozpowszechniona jak np. japoński Sharp, z tego powodu warto jej szukać w profesjonalnym sklepie z oczyszczaczami powietrza, jak Goodair. Oczyszczacze Vestfrost z  łatwością dopasujemy do konkretnych pomieszczeń, sprawdzą się zarówno w pokoju dzienny, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym. Dzięki kompaktowemu kształtowi można go również umieści w przedpokoju, ponieważ nie powinien zająć dużo miejsca. Atrakcyjna jest także cena urządzeń Vestfrost, najtańszy kosztuje ok. 1099 zł natomiast największy model Vestfrost VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza to koszt rzędu 2199 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.