Wiadomości z Mysłowic

Najlepszy pomysł na prezent? Wizyta w SPA!

  • Dodano: 2019-11-06 14:00

Jeśli zaczynasz już się powoli zastanawiać nad prezentem świątecznym, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – voucher do salonu kosmetycznego lub SPA!

Wizyta w salonie na gwiazdkę

Vouchery do SPA i salonów kosmetycznych są ostatnio bardzo popularne. Nic dziwnego – taki prezent pozwala się odprężyć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Takie prezenty oferuje na przykład Salon Kosmetyczny Katowice Fizjodiet Medical SPA. Łączy on w sobie zarówno zabiegi pielęgnacyjne twarzy, jak i ciała. Voucher jest uniwersalny – możesz przypisać go do konkretnego zabiegu albo zasilić określoną kwotą i pozwolić, aby bliska osoba samodzielnie wybrała, co będzie najbardziej jej pasować – zabiegi na dłonie, twarz, czy rzęsy. Katowice są sporym miastem, dlatego warto znaleźć taki salon, do którego byłby łatwy dojazd. Fizjodiet Medical SPA znajduje się w samym centrum, więc nawet mieszkańcy odległych okolic metropolii górnośląskiej, bez problemu tu dojadą.

Podaruj chwilę dla siebie

Dlaczego tak popularne są masaże i rytuały SPA? Katowice to aktywne miasto, a wiele z nas żyje w ciągłym biegu. Takie wieczne zmęczenie, znużenie i nierzadko zestresowanie wymagają co jakiś czas chwili na relaks – odpoczynek i regenerację sił. Jednym z rozwiązań poprawiających kondycję ciała i umysłu są właśnie zabiegi SPA. W większości ośrodków możesz przeżyć tzw. rytuały SPA – zabiegi pielęgnacyjne na całe ciało, połączone z masażami i aromaterapią.

Warto co jakiś czas udać się profilaktycznie do SPA, gdyż regeneruje umysł i ciało. Jednak wiele osób, pomimo że chciałoby skorzystać z oferty SPA, nie uważa tego za niezbędny wydatek. Dlatego właśnie vouchery na zabiegi relaksacyjne są takie popularne! Mamy okazję ofiarować komuś miły dzień, na który bliska osoba sama z siebie by się nie zdecydowała.

Czy bon na zabieg to na pewno dobry pomysł?

Bony i vouchery zazwyczaj możesz zakupić na określony zabieg lub kwotę. To drugie rozwiązanie jest znacznie lepsze – i bezpieczniejsze. Kupując bon na konkretny zabieg możesz nie trafić w gust obdarowanej osoby lub nawet ją urazić. To prowadzi do bardzo niekomfortowej sytuacji, której oboje chcielibyście uniknąć. Dlatego jeśli preferujesz opłacić z góry zabieg kosmetyczny, musisz mieć stuprocentową pewność, że jest to coś, co szczerze ucieszy obdarowaną.

Znacznie lepsze są jednak vouchery na określoną sumę. Taki prezent pozwala na wybór zabiegu pielęgnacyjnego czy masażu zgodnie z preferencjami i ochotą obdarowanej osoby. Jeśli jednak nie lubisz dawać bonów kwotowych, proponujemy bon na rytuał masażowy. Takie rozwiązanie jest dość uniwersalne, gdyż niewiele jest osób, które nie przypadają za masażami.

Pakiet prezentowy do SPA zadba zarówno o samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne, odprężając i dodając energii na kolejne dni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.