Wiadomości z Mysłowic

Namioty dla firm gastronomicznych to inwestycja, która zwraca się z nawiązką

  • Dodano: 2021-01-21 10:00

Podmioty w branży gastronomicznej są niezwykle zróżnicowane co do sposobu funkcjonowania oraz oferowanego menu. I dobrze. W końcu klientom właśnie o to chodzi. Chcą próbować rozmaitych dań i spędzać czas w różnego typu miejscach. Większość podmiotów gastronomicznych prowadzi swoją działalność w lokalach. Jednak aby zwiększyć swoje przychody i efektywniej wykorzystywać zasoby, warto zastanowić się nad eksponowaniem swojego menu na świeżym powietrzu. W opcji jest stworzenie tak zwanego ogródka, wyjazdy na festyny lub targi, a także rozszerzenie usług o ofertę cateringową.

Sprawdzony producent namiotów

Niezależnie jednak, na którą opcję się zdecydujemy, potrzebujemy do tego zadaszenia w formie namiotu. Decydując się na zakup takiego wyposażenia, warto sprawdzić ofertę sklepu Inventini z Jastrzębia-Zdroju. Firma od lat z powodzeniem obsługuje rynek eventowy. Jest to zespół fachowców, który w pełni wykorzystuje swoje doświadczenie do tego, aby klient uzyskał maksimum korzyści z zakupionych produktów. Dlatego celem załogi jest projektowanie i produkcja wyrobów, które będą pełniły swoją funkcję przez długie lata.

W ofercie spółki znajdują się namioty, ale również dmuchańce reklamowe, siedziska, leżaki, stoliki, krzesła reżyserskie. Każdy z produktów charakteryzuje się trwałością i nietuzinkowym designem. Wybierając namiot gastronomiczny pochodzący z firmy Inventini, każdy właściciel może liczyć na szybki zwrot z inwestycji.

Jakiego rodzaju namioty można zamówić?

W działalności gastronomicznej sprawdzają się następujące rodzaje namiotów:

  • namioty stelażowe,
  • namioty stałociśnieniowe,
  • namioty Startent,
  • namioty wentylatorowe.

Stelaż w namiotach stelażowych wykonany jest z aluminium anodowanego. Oznacza to zwiększoną odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Taki namiot jest niezwykle prosty w montażu i demontażu. Jego zadaszenie wykonane jest z tkaniny poliestrowej, która stanowi świetne zabezpieczenie przed deszczem. Do wyboru jest wiele rozmiarów takiego namiotu. Każdy z egzemplarzy posiada kilkustopniową regulację wysokości nóg, regulację napięcia dachu oraz bezpieczne kliki ułatwiające rozkładanie.

Równie fajnym rozwiązaniem jest wybór jednego z trzech pozostałych rodzajów namiotów gastronomicznych. Posiadają one podobne funkcjonalności, jak namioty stelażowe. Wyróżniają się jednak swoim kształtem. Wprowadzają niezapomniany klimat. Są przy tym również bardzo praktyczne i nieskomplikowane w rozkładaniu, składaniu i transporcie. Te nietuzinkowe zadaszenia przydają się do organizacji imprez zarówno w dzień, jak i w nocy. Bez problemu zamontujemy w nich oświetlenie.

Czy na namiocie można umieścić logo restauracji?

Warto podkreślić, że firma Inventini oferuje nie tylko samą sprzedaż namiotów, ale przede wszystkim umieszczenie na nich odpowiednich treści. Mogą one mieć charakter informacyjny lub reklamowy. Bez problemu zamówimy namiot w odpowiednim kolorze. Firmowe logo będzie na nim wyglądało reprezentacyjnie, co z pewnością wpłynie na pozytywne opinie klientów.

Nadruki na namiotach wykonywane są za pomocą innowacyjnej techniki druku cyfrowego. Nie ma obaw, że kolory wyblakną, a napisy się zetrą. Na stronie internetowej firmy Inventini zaprezentowano przykładowe realizacje w zakresie produkcji namiotów dla branży gastronomicznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.