Wiadomości z Mysłowic

Nowy wymiar podróżowania z wózkiem dziecięcym

  • Dodano: 2019-06-28 14:45

Wielozadaniowy wózek Baby Jogger City Elite, to wózek spacerowy, trzykołowy, który wraz z dodatkowo zakupioną gondolą oraz fotelikiem tworzy system podróżny. Wózek ten jest wygodny, lekki a koła duże, dzięki czemu łatwo się go prowadzi.

Składanie od ręki

Wózek Baby Jogger Elite jest jedyny w swoim rodzaju, wśród różnych dostępnych na rynku spacerówek. Dzięki opatentowanemu przez Baby Jogger, unikalnemu systemowi składania – Quick Fold Technology. Wózek można złożyć jednym prostym pociągnięciem za pasek, który znajduje się w bocznej części wózka. Waga wózka wynosi 11,9 kg, choć jest nieco cięższy od innych wózków z rodzaju baby jogger, można go sprawnie spakować do samochodowego bagażnika lub po prostu odstawić na klatce schodowej, przed wejściem do domu, za szafę lub balkon.

Baby Jogger City Elite należy do wózków niezwykle wygodnych dla malucha ale także dla osoby dorosłej prowadzącej wózek. Maluch może spędzać długie godziny, korzystając z podróżowania w swoim własnym pojeździe dzięki wygodnemu, wentylowanemu siedzisku i usztywnionemu oparciu, jakim dysponuje wózek. City Elite jest wszechstronnie regulowany, oparcie wózka jest regulowane w kilku dowolnych pozycjach, aż do samego parteru, pozycji leżącej. Dodatkowo wózek posiada regulację podnóżka, który można obniżyć lub podwyższyć na życzenie. Regulacji podlega także rączka wózka, która będzie odpowiednio dopasowana do osoby prowadzącej wózek.

Najważniejsze koła

Wygodną podróż w wózku Baby Jogger City Elite zapewniają przede wszystkim koła, które są duże, by poradzić sobie z jazdą na każdym terenie. Koła te są wiecznie pompowane, wszystkie trzy o średnicy 30,5 cm. Przednie koło jest odpowiednio amortyzowane i skrętne dookoła swojej osi, z możliwością blokady do jazdy na wprost. Jazda wózkiem Baby Jogger City Elite jest więc przyjemna, wygodna i komfortowa dla obu stron malucha i opiekuna.

Wózek City Elite posiada inne udogodnienia, które wpływają na komfort podczas jazdy. Są to duża budka, która może być ustawiona w kilku odpowiednich pozycjach, posiada ona okienka oraz otwory wentylacyjne. Skutecznie chroni malucha przed silnymi promieniami słonecznymi oraz innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Wózek wyposażony jest w dość duży kosz na zakupy, który ma charakter otwarty, jest on głęboki oraz solidnie umiejscowiony. Wózek jest dostępny w nieszablonowym stylu oraz kolorystyce, dla najbardziej wymagających rodziców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.