Wiadomości z Mysłowic

Odnowienie polisy ubezpieczeniowej bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe!

  • Dodano: 2016-01-12 17:45

Jak pokazuje badanie Verint Solutions, spośród 1000 badanych Polaków tylko 22% osób zadeklarowało, że cena usługi ma dla nich większe znaczenie niż jakość obsługi. Az 77% ankietowanych stwierdziło, że irytuje ich konieczność oczekiwania na rozmowę z konsultantem firmy.

Jaki z tego wniosek?

Lubimy załatwiać sprawy szybko, komfortowo i skutecznie. Cenimy sobie najwyższą jakość obsługi klienta, a zamiast czekania na kontakt z konsultantem wolimy wziąć sprawy we własne ręce. Podobnie jak w przypadku wielu innych działań, także kupując lub przedłużając polisę ubezpieczeniową zależy nam na tym, aby zrobić to wygodnie, bez zbędnych ruchów i niepotrzebnego oczekiwania. Najlepiej bez wychodzenia z domu.

Przedłużenie polisy ubezpieczeniowej online               

Obecnie, wiele towarzystw ubezpieczeniowych umożliwia swoim klientom przedłużenie lub wykupienie ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Siedząc przed ekranem własnego komputera dopełnimy wszelkich formalności oszczędzając nie tylko czas, ale również pieniądze. Dzięki dogodnym i bezpiecznym formom płatności opłacisz polisę przy pomocy przelewu elektronicznego, tradycyjnego przelewu bankowego lub korzystając z karty kredytowej. Dzięki nowoczesnym systemom transakcji internetowych nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo. Wszystkie operacje finansowe przeprowadzane są z użyciem najwyższej jakości zabezpieczeń.

Jak odnowić polisę?

Na przykładzie firmy Liberty Ubezpieczenia pokażemy Ci jak proste i przejrzyste jest odnowienie polisy ubezpieczeniowej auta.

Mniej więcej 2 tygodnie przed wygaśnięciem polisy ubezpieczeniowej przedstawiciel firmy prześle Ci (mailem lub pocztą, w zależności od preferencji) informację o zbliżającym się terminie jej wygaśnięcia, wraz z nową ofertą, stworzoną specjalnie do Ciebie. Aby ubezpieczyć auto na kolejny rok musisz jedynie zapłacić składkę. Po otrzymaniu środków finansowych ubezpieczyciel prześle Ci dokumenty wraz z certyfikatem.

Nie chcesz czekać?

Najwcześniej 30 dni przed terminem wygaśnięcia polisy możesz odnowić ją samodzielnie przez internet. Jeśli posiadasz aktywne konto w systemie internetowym Liberty, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić będzie zalogowanie się i kliknięcie ikony Odnów polisę. Tym sposobem przedłużysz polisę na kolejny okres na warunkach określonych w aplikacji "Odnów polisę on-line".

Takie rozwiązanie ma jeszcze jeden ogromny walor – dzięki niemu nie musisz pamiętać o obowiązujących terminach opłaty składek. Ktoś innych zrobi to za Ciebie! Kontakt konsultanta 2 tygodnie przed wygaśnięciem polisy ubezpieczeniowej pozwoli Ci na przeanalizowanie aktualnej oferty ubezpieczyciela oraz własnych potrzeb, celem modyfikacji istniejącej oferty ubezpieczeniowej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.