Wiadomości z Mysłowic

Portal RentCar.pl już działa w Mysłowicach!

  • Dodano: 2015-08-24 06:00, aktualizacja: 2015-08-24 08:31
Największy portal agregujący oferty wynajmu samochodów w lokalnych wypożyczalniach aut wystartował już na Śląsku. Auta można wynajmować z dostawą pod dom w takich miastach jak Mysłowice, Sosnowiec i w wielu innych lokalizacjach w całej Polsce!
 
Portal RentCar.pl - Wypożyczalnia samochodów Mysłowice wystartował na początku 2015 roku i od samego początku był wielkim sukcesem. Pomógł przełamać monopol wielkich globalnych wypożyczalni samochodów poprzez agregowanie ofert wynajmu samochodów od lokalnych wypożyczalni aut.
 
Dlaczego portal wprowadził rewolucję na lokalnych rynkach wynajmu samochodów i czy warto z niego korzystać?
 
Na Polskim rynku głównym kryterium przy wyborze samochodu na wynajem jest cena, po niej jakość a na samym końcu jest renoma. Cena w przypadku lokalnych wypożyczalni samochodów zawsze będzie bardziej konkurencyjna ze względu na niższe koszty operacyjne. Dodatkowo lokalne wypożyczalnie oferują szerszy wachlarz usług ze względu na gęstsze rozmieszczenie punktów. Kolejny aspekt to jakość. Korzystając z portalu RentCar.pl każdy najemca ma po pierwsze gwarancję otrzymania samochodu jaki został zarezerwowany (lub w tej samej klasie) gdyż przy możliwości wyboru z puli prawie 500 samochodów nie zdarzają się sytuacje braku samochodów na skutek nagłych zdarzeń a po drugie ma prawo oczekiwać najwyższej jakości.
 
Jakość jest nieustannie sprawdzana poprzez audyty oraz zbieranie informacji zwrotnych od użytkowników.
 
Wielu z klientów wypożyczalni samochodów wynajmuje auta po raz pierwszy dlatego w kilku słowach postaramy się przybliżyć proces wynajmu samochodu.
 
Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub poprzez formularz na stronie www. Na potrzeby rezerwacji musimy znać i podać następujące informacje:
 
  • Adres i dokładną datę oraz godzinę gdzie auto chcemy odebrać.
  • Adres i dokładną datę oraz godzinę gdzie auto chcemy zwrócić.
  • Klasę/rozmiar samochodu jakim jesteśmy zainteresowani lub po prostu podać model samochodu jaki mamy na myśli np. Opel Corsa czy Skoda Octavia.
  • Podać wszelkie akcesoria i usługi jakimi jesteśmy zainteresowani - fotelik dla dziecka, nawigacja GPS.
 
Po dokonaniu rezerwacji otrzymamy drogą mailową potwierdzenie oraz numer rezerwacji. Ważne aby zapisać numer rezerwacji oraz numer kontaktowy do wypożyczalni, z której będziemy wynajmować samochód.
 
Odbiór auta to proces w którym podpisujemy umowę najmu a następnie płacimy za wynajem. Po opłaceniu czynszu najmu pracownik wypożyczalni przekaże samochód najemcy oraz poinformuje o wszystkim związanym z obsługą samochodu.
 
Pamiętajmy o sprawdzeniu:
  • stanu pojazdu,
  • ilości paliwa w baku.

Zwrot samochodu to najkrótszy ale również bardzo ważny etap w wynajmie samochodu. Pamiętajmy o tym, iż samochód powinien wrócić w takim samym stanie oraz z taką samą ilością paliwa jak w momencie wynajmu.

Wynajmując poprzez portal RentCar.pl każdy ma prawo do kontaktu z naszą infolinią w celu zgłoszenia chęci zmiany samochodu na innych w sytuacji gdy wypożyczalnia nie spełnia standardów RentCar.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.