Wiadomości z Mysłowic

Potrzebujesz gotówki? Sprawdź ofertę Aasy! Zwali Cię z nóg!

  • Dodano: 2016-11-03 10:30

Pożyczki online oferowane przez firmy pożyczkowe zmieniły sposób udzielania pożyczek gotówkowych. Klienci nie mają czasu na gromadzenie różnego rodzaju zaświadczeń, nie są również skłonni, aby dostosować swój plan dnia do godzin otwarcia oddziału czy agencji. To właśnie klienci powinni decydować o tym, kiedy chcą zaciągnąć pożyczkę, na jaką kwotę oraz kiedy chcą ją spłacić. Takie możliwości oferują im jedynie firmy pożyczkowe.

Szybka kasa przez Internet? To możliwe

Decyzja o zaciągnięciu pożyczki zapada zwykle dosyć niespodziewanie. Nieplanowany remont mieszkania, konieczność zakupu lub kosztownego remontu sprzętu, ale również nagła decyzja o wyjeździe to najczęstsze powody sięgania po zewnętrzne źródła finansowania. Do wyboru są kredyty bankowe lub pożyczki gotówkowe, których udzielają firmy pożyczkowe. Banki zmuszają klientów do składania zaświadczeń, m.in. o zatrudnieniu, które następnie weryfikują, co z kolei wpływa na czas rozpatrzenia wniosku. Od dnia złożenia kompletu dokumentów do uruchomienia kredytu mogą upłynąć nawet dwa tygodnie. Jeśli pieniądze są potrzebne od ręki, to zdecydowanie zbyt długi okres. Pożyczki online oferowane przez firmy pożyczkowe są dostępne najpóźniej następnego dnia roboczego. Pożyczkobiorca składa wniosek przez Internet lub korzystając z aplikacji na smartfony, gdy potrzebuje gotówki. Cały proces udzielania pożyczki jest szybki i nie wymaga dodatkowego kontaktu z pracownikami firmy pożyczkowej nawet po to, aby podpisać umowę pożyczki. Umowa pożyczki z Aasa jest przesyłana pocztą kurierską na adres klienta, co również oszczędza jego czas.

Pożyczki z Aasa - rewolucja na rynku finansowym

Wspomniane pożyczki udzielane przez Aasa Polska to szybka kasa przez Internet, która różni się od tradycyjnych chwilówek. Pożyczki z Aasa to pożyczki ratalne, które klienci mogą spłacać nawet przez 24 miesiące. Wyższa jest również kwota, o jaką mogą wnioskować. Dla Aasa Polska ważne jest zadowolenie klienta, dlatego spłata pożyczki, podobnie jak jej uruchomienie, następuje poprzez przelew na rachunek bankowy. Często stosowany przez firmy pożyczkowe mechanizm, polegający na dodatkowym uwierzytelnianiu klientów poprzez zlecenie przelewu na rachunek firmy pożyczkowej, tutaj nie jest wykorzystywany. Pożyczki online są produktami, po które chętnie sięgają osoby korzystające na co dzień z mediów elektronicznych i nowoczesnych technologii. Z tego powodu klienci wybierający pożyczki z Aasa mogą korzystać z dodatkowych bonusów przy wykorzystaniu Facebooka do weryfikacji. Przy takich pożyczkach nie ma również żadnych ukrytych kosztów. Pożyczka jest spłacana w ratach malejących, których wysokość klient poznaje podczas wypełniania wniosku o udzielenie pożyczki. Na tym etapie pojawiają się również dodatkowe informacje, związane z kosztami administracyjnymi czy oprocentowaniem pożyczki. Przejrzystość procedury oraz transparentność kosztów to kolejne powody, dla których pożyczkobiorcy wybierają pożyczki z Aasa.


Na rynku pozabankowym pożyczki online stały się niezwykle popularne ze względu na ich dostępność. Szybka kasa przez Internet jest przeznaczona dla każdego pożyczkobiorcy, który wypełni wniosek online. Długi czas spłaty w wygodnych ratach miesięcznych, które nie obciążają nadmiernie budżetu, to kolejny atut pożyczek udzielanych przez firmy pożyczkowe. Pożyczki z Aasa bardziej przypominają kredyty gotówkowe niż tradycyjne chwilówki ze względu na czas spłaty oraz sposób regulowania comiesięcznych zobowiązań. Mechanizm spłaty pożyczki z wykorzystaniem rat malejących jest wykorzystywany także przez banki. Część klientów obawia się zbyt wysokiego oprocentowania pożyczek czy dodatkowych kosztów. Zupełnie niepotrzebnie. Wszystkie koszty są udostępniane klientowi podczas wypełniania wniosku o udzielenie pożyczki online.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.