Wiadomości z Mysłowic

Techlife X9 - testujemy hulajnogę w terenie

  • Dodano: 2020-10-15 12:15

Szukasz hulajnogi, na której mógłbyś przemierzać długie odległości z zawrotną prędkością? W tym przypadku wybór jest tylko jeden - hulajnoga off-roadowa! Tego typu pojazdy posiadają większe parametry i solidniejszą konstrukcję. Jazda na nich, nawet po nierównej, śliskiej nawierzchni jest płynna, a wszelkie wstrząsy zostają skutecznie wytłumione. Spory zasięg i bardzo duża prędkość to gwarancja niezapomnianych, mocnych doznań.

Marką, która w swojej ofercie posiada głównie hulajnogi do jazdy terenowej jest Techlife. Firma charakteryzuje się dobrą jakością swoich produktów i ich niezawodnością. Najpotężniejszym modelem jest Techlife X9. Jazda tą hulajnogą sprawi, że poczujesz dreszczyk adrenaliny na plecach.

Techlife X9 - hulajnoga elektryczna 50 km/h

Model X9 to najmocniejsza hulajnoga elektryczna oferowana przez firmę Techlife. Jej wysokie parametry to gwarancja szalonej, niczym nieograniczonej jazdy. Rozpędzając się do 100 km/h poczujesz dreszczyk adrenaliny na plecach, a z zasięgiem do 120 km możesz bez obaw wyruszać w długie podóże. Ponadto stabilność podczas jazdy zapewnia solidna konstrukcja oraz dobrze dobrane wyposażenie.

Długie podróże z zawrotną prędkością

Techlife X9 to hulajnoga idealna na szybką jazdę i długie podróżowanie. Wszystko za sprawą aż dwóch silników o łącznej mocy 3200 W, które pozwalają na szybkie rozwinięcie prędkości aż do 100 km/h. Oczywiście mamy wybór czy chcemy, aby urządzenie pracowało na jednym czy dwóch silnikach - wyboru możemy dokonać poprzez przycisk SINGLE/DUAL. Na kierownicy znajduje się także przycisk ECO/TURBO, za którego pomocą wybieramy pomiędzy jazdą w trybie zwykłym, a ekologicznym. Gdybyśmy chcieli poruszać się ze stałą prędkością, wtedy użyteczny będzie tempomat. Akumulator o pojemności 32 Ah do pełnego naładowania potrzebuje od 15 do 20 godzin. Po tym czasie hulajnoga jest w stanie pokonać 120-kilometrowy zasięg bez żadnej przerwy.

Płynna jazda

Podróżowanie hulajnogą Techlife X9 jest niezwykle komfortowe. Płynna jazdę gwarantują 11-calowe koła oraz podwójna amortyzacja. Dzięki nim wszystkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie zostają skutecznie wytłumione. Stabilność podczas jazdy zapewnia szeroki podest, podwójna rama kierownicy i większa waga pojazdu, która wynosi 52 kg. Techlife X9 doskonale poradzi sobie z obciążeniem 130 kg i wzniesieniami do 35 stopni. Ponadto hulajnoga posiada system składania, dzięki czemu łatwiej jest ją przenieść lub przechować. Na kierownicy urządzenia zamontowano wyświetlacz, na którym pojawiają się informacje o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii, wybranym trybie czy przebytym dystansie.

Mocne hamowanie

Najważniejsze podczas jazdy hulajnogą elektryczną jest bezpieczeństwo. Szybkie hamowanie, nawet na śliskiej nawierzchni zapewniają hydrauliczne hamulce tarczowe. Widoczność drogi jak i samego użytkownika poprawi przednie i tylne oświetlenie LED z diodami SMD. Producent wyposażył także pojazd w system antykradzieżowy. Do uruchomienia pojazdu potrzebny jest nam kluczyk, którym odblokujemy zapłon hulajnogi.

Podsumowanie - Techlife X9

Hulajnoga Techlife X9 to pojazd tylko dla odważnych osób. Jeśli lubisz adrenalinę i szukasz dawki mocnych wrażeń to to urządzenie jest właśnie dla Ciebie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na świetne parametry. Prędkość maksymalna wynosi aż 100 km/h, przy czym zasięg to aż 120 km niczym nieprzerwanej jazdy. Bogate wyposażenie sprawia, że jazda hulajnogą Techlife X9 jest niezwykle komfortowa i bezpieczne. Sam pojazd został wyposażony w system antykradzieżowy, dzięki któremu zyskujemy pewność, że pojazd nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.