Wiadomości z Mysłowic

Wirtualne biuro - czy to się opłaca?

  • Dodano: 2020-09-29 07:45, aktualizacja: 2020-09-29 08:00

Mówiąc o wirtualnych biurach, zwykle wymienia się dwie podstawowe korzyści płynące z takiego rozwiązania. Jedną z nich jest prestiżowy adres, który pozwoli Twojej firmie zostać zauważoną na rynku, a druga to oszczędność. Trudno więc zakładać, że jest to w jakikolwiek sposób nieopłacalne rozwiązanie. Wybierając usługę, inwestujesz niewielką sumę pieniędzy w szereg korzyści, a kwota zwraca się już w przeciągu kilku miesięcy. Dlatego szczególnie polecane jest małym przedsiębiorstwom oraz takim, które dopiero się rozwijają.

Na czym polega usługa wirtualnego biura?

Biuro wirtualne to nic innego, jak pełen outsourcing przestrzeni oraz obsługi biurowej, bez konieczności fizycznej obecności przedsiębiorstwa w danym miejscu. Dzięki nam zyskujesz adres firmy w prestiżowym wieżowcu i atrakcyjnej lokalizacji, który możesz wykorzystać podczas rejestracji przedsiębiorstwa, na stronie internetowej, wizytówkach oraz w celach marketingowych. To również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej czy szkoleniowej, a także pakiet usług doradczych.

Wirtualny adres to jednak nie wszystko, ponieważ wirtualne biuro w Warszawie posiada profesjonalną kadrę, która kompleksowo wykona wszystkie biurowe czynności. Zajmujemy się obsługą poczty, na bieżąco informujemy o napływaniu korespondencji, a nawet przesyłamy skany dokumentów do adresata drogą mailową. Na specjalne życzenie wygenerujemy także firmowy numer telefonu z możliwością przekierowania połączeń na Twoją prywatną komórkę.

Z czego wynikają oszczędności?

Zakładając własną firmę nie musisz już wynajmować lokalu w centrum miasta, co znacząco obniża koszty prowadzenia działalności. Oszczędzasz również na zatrudnianiu dodatkowej kadry potrzebnej do prowadzenia biura. Dodatkowo nasi doradcy finansowi, podatkowi i prawni służą pomocą, co pozwala na optymalizację struktury finansowej i podatkowej, w tym bilans rachunku zysków oraz strat.

Wirtualne biuro to również szybki proces przekazywania informacji między biurem rachunkowym, a klientem oraz szeroki zakres ubezpieczenia. Gwarantujemy elastyczną wycenę uzależnioną od zakresu wykonywanej usługi, dzięki czemu płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Ceny pakietów zależne są od Twoich oczekiwań i zaczynają się już od 30 złotych miesięcznie, taki koszt zwraca się już po kliku miesiącach korzystania z naszych usług.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.