Wiadomości z Mysłowic

Wynajętym samochodem na ferie

  • Dodano: 2019-02-12 14:15, aktualizacja: 2019-02-13 11:51

Ferie zimowe to czas bardzo atrakcyjny dla dzieci i dorosłych. Wszyscy pragną zrobić sobie mini wakacje i odetchnąć od życia codziennego. W tym okresie jako cel podróży przeważnie wybierane są góry, gdzie można pooddychać świeżym powietrzem lub pozjeżdżać ze stoków na nartach lub snowboardzie. Chciałbyś zrobić rodzinie taką przyjemność lecz Twoje auto nie nadaje się na długie wyjazdy lub po prostu nie masz samochodu? Nic straconego! Oferty wypożyczalni samochodowych z pewnością zachęcą Cię do skorzystania z ich usług!

Bezpieczny samochód

Dla wszystkich rzetelnych wypożyczalni samochodów ważne jest bezpieczeństwo klienta. Stawiane jest ono zawsze  na pierwszym miejscu. Samochody są sprawdzane kilkakrotnie przed każdym wynajmem, zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym. Wypożyczalnie prześcigają się w czynnościach sprawiających jak największe zadowolenie  u klienta dlatego usługi te są naprawdę na wysokim poziomie. Stan techniczny, opony, wymiana oleju, pełny bak, aktualny przegląd - to wszystko leży na barkach wypożyczalni. Natomiast klient wybiera tylko model samochodu jakim chce podróżować i o nic więcej nie musi się martwić.

Wygodny wynajem

Podróżując z małymi dziećmi niezbędne na pewno okażą się foteliki samochodowe. Większość wypożyczalni dysponuje własnymi, co niewątpliwie ułatwia wynajem i zdejmuje obowiązek ich posiadania z barków klienta. Natomiast wynajęcie dużego auta sprawi, iż podróż będzie komfortowa dla wszystkich. Całości dopełni podstawienie pojazdu pod wskazany adres.

Akcesoria zimowe: bagażnik i łańcuchy.

Oprócz wymienionych już wyżej fotelików samochodowych wypożyczalnie aut dysponują również wszelkiego rodzaju bagażnikami zewnętrznymi. Pomieścić one mogą sprzęt zimowy ( narty i deska snowboardowa), który w samochodzie zajmuje sporo miejsca oraz może poniszczyć jego wnętrze. Na wyjazd w góry przydatne mogą się okazać łańcuchy śnieżne. Niezależnie od tego w jak wysoko położone miejsce się wybieramy warto je ze sobą zabrać, być może unikniemy dzięki temu sporo kłopotów lub po prostu dotrzemy bez problemu do celu.

Auta, które można wynająć na takie ferie z naszej wypożyczalni.

Wybierając się na ferie zimowe z całą rodziną warto wynająć samochód duży gabarytowo. Nasza wypożyczalnia samochodów Mysłowice ma do zaoferowania różne typy aut dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić wielu klientów.  Tak naprawdę do większych samochodów zalicza się już pojazdy od autosegmentu C, w których u nas znajduje się Seat Leon oraz Skoda Octavia. Idąc dalej, w kategorii D, znajdziemy Skodę Superb oraz Toyotę Avensis Kombi. Ostatnią pozycją, która będzie idealna na wyjazdy dwóch rodzin bądź jednej większej polecamy busa 9-cio osobowego Renault Traffic.


Podsumowując, ferie z wypożyczonym samochodem mogą sprawić na prawdę wiele radości. Klient nie musi się martwić o stan techniczny auta oraz dzięki dodatkowym akcesoriom wszędzie dotrze nawet z ciężkim sprzętem zimowym. Podstawienie samochodu pod dom będzie miłym dodatkiem wynajmu. Zachęcamy do skorzystania z usług www.pozycz-go.pl !

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.