Wiadomości z Mysłowic

Zabawki zdalnie sterowane - wielka frajda dla każdego

  • Dodano: 2016-02-25 08:00, aktualizacja: 2016-02-25 08:16

Świat pędzi do przodu nieubłaganie. Zabawki, które cieszyły naszych dziadków, zmieniły się nie do poznania. Dzięki kreatywności człowieka i postępowi techniki możemy dziś wziąć do ręki pilota i za pomocą kilku przycisków sterować pojazdem wedle naszego upodobania. Zabawki zdalnie sterowane to nowa generacja zabawek wyposażona w silniki elektryczne. Dla niektórych mogą się one wydawać przesadą, dla większości zarówno małych, jak i „dużych” dzieci to świetna zabawa, hobby czy urzeczywistnienie marzeń.

Rodzai zabawek zdalnie sterowanych jest wiele. Każdy miłośnik dobrej rozrywki znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zabawki RC (Radio-Control) to pojazdy zdalnie sterowane, które możemy wprawić w ruch: samochody, helikoptery, samoloty, czołgi, łodzie, żaglówki czy bardzo popularne ostatnio drony. Szeroka gama produktów pozwala sprostać oczekiwaniom dzieci, nastolatków, jak i dużych chłopców.

Auta RC to najbardziej popularny rodzai zabawek sterowanych. Duży wybór oraz różnorodność modeli samochodów zdalnie sterowanych umożliwia zaspokojenie różnych oczekiwań użytkowników. Fanów prędkości i wyścigów rozpalą do czerwoności tzw. modele On-Road - grupa aut o różnych cechach konstrukcji przystosowana do szybkiej jazdy po utwardzonych powierzchniach. Miłośników mocnych wrażeń na pewno nie zawiodą modele Off-Road - grupa samochodów zdalnie sterowanych o podwyższonym nadwoziu i mocnej konstrukcji przystosowana do pokonywania przeszkód czy wyścigów na torowiskach. Ważną cechą aut zdalnie sterowanych jest ich łatwość obsługi, która umożliwia prowadzenie pojazdu nawet najmłodszym. Więcej o rodzajach aut zadanie sterowanych przeczytasz w artykule „Wybór samochodu RC błahostką?” Do grupy pojazdów zdalnie sterowanych jeżdżących zaliczamy także czołgi RC - prawdziwa gratka dla fanów militariów i bitew.

Wśród zabawek zdalnie sterowanych latających wyróżniamy: helikoptery RC, samoloty RC oraz drony. Zabawki latające są trudniejsze w obsłudze, jednak w każdej grupie znajdziemy modele łatwe w pilotażu i idealne dla początkujących: minidrony - drony zabawki czy helikoptery dwuwirnikowe na podczerwień. Miłośnikom mocnych wrażeń dostarczą drony rekreacyjne i wyścigowe oraz helikoptery 6kanałowe wykonujące spektakularne podniebne akrobacje oraz dodatkowo utrwalające na filmach i zdjęciach widok z lotu ptaka.

Jak widać zabawki zdalnie sterowane sprawią frajdę każdemu. Marzy o nich niejedno dziecko. Także dorośli już mężczyźni mogą aktywnie spędzić czas ze swoimi pociechami czy po prostu poczuć ogromną frajdę zabawy.

Patron artykułu sklep: www.zabawka.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.