Wiadomości z Mysłowic

Aktorzy zachecają do wstąpienia w szeregi policji.

  • Dodano: 2018-01-19 09:45

Aktorzy znani między innymi z filmów kryminalnych zachęcają młodzież do wstępowania w szeregi Policji.

To kolejna odsłona akcji Komendy Stołecznej Policji "Ty też możesz". Wcześniej Wydział Komunikacji Społecznej KSP wspólnie z Sekcją Doboru Wydziału Kadr przygotował folder i film promujące służbę policjantów Komendy Stołecznej Policji. Akcja skierowana jest do uczniów klas maturalnych. Ma zachęcić młodych ludzi do podjęcia służby w stołecznej Policji. Od kilku miesięcy policjanci z poszczególnych komend rejonowych i powiatowych uczestniczą również w spotkaniach z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych.

Na terenie garnizonu stołecznego trwa akcja skierowana do uczniów klas maturalnych mająca na celu zachęcenie młodych ludzi do wstępowania w szeregi Policji. Kolejną jej odsłoną są krótkie filmy z udziałem aktorów znanych między innymi z filmów kryminalnych. Młodzież do podjęcia służby w stołecznej Policji zachęcają: Olga Bołądź, Piotr Stramowski i reżyser Patryk Vega.

Wcześniej Wydział Komunikacji Społecznej KSP we współpracy z Sekcją Doboru Wydziału Kadr przygotował folder promujący pracę w Policji, który jest rozdawany zainteresowanym uczniom przez czynnych policjantów i policjantki podczas spotkań w szkołach. Znalazły się w nim najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w Policji. W publikacji zostały zawarte także informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

W Komendzie Stołecznej Policji powstał również film promujący służbę w Policji.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.