Wiadomości z Mysłowic

Areszt za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków

  • Dodano: 2021-10-05 07:00, aktualizacja: 2021-10-04 21:04

Na 3 miesiące trafiła do aresztu 25-letnia mysłowiczanka oraz jej 29-letni partner, podejrzani o handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Mysłowiccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-letnią kobietę oraz jej 29-letniego partnera. Stróże prawa ustalili, że para od dłuższego czasu zajmowała się handlem narkotykami. Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu prokurator wydał postanowienie o przeszukaniu, na podstawie którego policjanci weszli do mieszkania zajmowanego przez mysłowiczankę, zastając tam też jej partnera.

2000 działek dilerskich

Podczas przeszukania lokalu stróże prawa znaleźli amfetaminę i marihuanę, a także ponad 400 gramów suszu nieznanego pochodzenia. Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować ponad 2000 działek dilerskich. Po przeprowadzonych czynnościach zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Sąd Rejonowy w Mysłowicach przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec podejrzanych 3 miesiące tymczasowego aresztu. Za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi im do 10 lat więzienia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.