Wiadomości z Mysłowic

Bezpłatne webinarium dla seniorów dotyczące bezpiecznych transakcji elektronicznych

  • Dodano: 2023-09-01 09:00

Zwiększenie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców to cel webinarium pod nazwą „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing” organizowanego po raz kolejny przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

W dniu 4 września 2023 r. odbędzie się webinarium p.n. „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing”. 

Rejestracja na webinarium odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. 

Informacje techniczne

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Bezpłatne webinarium dla seniorów dotyczące bezpiecznych transakcji elektronicznych / fot. Pexels


Źródło: Materiały organizatora

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również