Wiadomości z Mysłowic

Mysłowiccy policjanci w akcji "Oddaj krew, uratuj życie"

  • Dodano: 2020-12-18 09:45

Nominowani przez zaprzyjaźnioną jednostkę z Jaworzna, mysłowiccy policjanci podjęli wyzwanie "Oddaj krew, uratuj życie" i wczoraj oddali cenny dar ratujący ludzkie życie. Wyzwanie, zapoczątkowane przez Komendę Miejską Policji w Częstochowie w ramach kampanii "Nasza Krew, Nasza Ojczyzna", ma na celu promowanie honorowego krwiodawstwa.

Każdy z nas może pomóc innym, oddając krew

Krew, to bezcenny lek, którego nie da się wyprodukować ani kupić. By pomóc jednej osobie, potrzebna jest krew od kilku dawców. Dlatego tak ważne jest regularne oddawanie tego drogocennego płynu, by nie zabrakło go dla najbardziej potrzebujących. Wiedzą o tym policjanci z Mysłowic, którzy, nominowali przez Komendę Miejską Policji w Jaworznie, podjęli wyzwanie "Oddaj krew, uratuj życie". Akcja, zainicjowana przez Komendę Miejską Policji w Częstochowie w ramach kampanii "Nasza Krew, Nasza Ojczyzna", ma na celu promowanie honorowego krwiodawstwa.

Wczoraj, wspierając także zbiórkę zorganizowaną przez mundurowych z Chorzowa, policjanci z Mysłowic oddali krew w krwiobusie zaparkowanym na chorzowskim Rynku. Jednocześnie do dalszego udziału w tej szlachetnej akcji nominujemy:

Na wykonanie zadania nominowani mają czas do końca roku.

Każdy z nas może zostać bohaterem. Pamiętajmy, że oddając krew ratujemy czyjeś życie.

Mysłowiccy policjanci w akcji "Oddaj krew, uratuj życie"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również