Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice: Kolejne automaty do nielegalnych gier hazardowych zabezpieczone

  • Dodano: 2020-05-25 11:30

Mysłowiccy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami izby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Niedzielna akcja służb zakończyła się przejęciem 3 maszyn.

Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna

Mysłowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli kolejne maszyny do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami izby celno-skarbowej skontrolowali miejsce, w którym znajdowały się nielegalne automaty. Przeprowadzona w niedzielę (24.05.) akcja służb zakończyła się przejęciem 3 automatów. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynu śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Śledczy będą teraz ustalać, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier

Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna, która nakładana jest nie tylko na osobę wstawiającą automat, ale także na właściciela lokalu, w którym stoi maszyna.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Hanys

    Czy to bedzie 30 tysi jak za spacer bez maski czy wiecej?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.