Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice Mają Talent - weź udział w konkursie

  • Dodano: 2022-01-12 07:00, aktualizacja: 2022-01-11 22:40

Rusza kolejna edycja konkursu "Mysłowice Mają Talent”! Tym razem na jednej scenie swoje niebanalne talenty będą mogli zaprezentować uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Jeśli zatem posiadasz niezwykłe zdolności, którymi chcesz się pochwalić – pięknie śpiewasz, tańczysz, potrafisz grać na instrumencie, a może doskonale recytujesz – wyślij swoje zgłoszenie do 1 lutego 2022!

W tym roku konkurs organizowany jest przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 i Mysłowicki Ośrodek Kultury. Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz. W imprezie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich mysłowickich szkół oraz młodzież mieszkająca w Mysłowicach, ale ucząca się w innych miastach.

Konkurs będzie obywał się w trzech etapach – eliminacje międzyszkolne, półfinały, oraz wielki finał w Mysłowickim Ośrodku Kultury, przewidziany na 8 kwietnia 2022, gdzie zmierzy się ze sobą 9 najlepszych uczestników w trzech kategoriach wiekowych.

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.