Wiadomości z Mysłowic

Niech Żyje Rynek - impreza taneczna na Rynku

  • Dodano: 2021-06-11 07:00, aktualizacja: 2021-06-10 21:50

Miejska potańcówka doskonale wpisała się w kalendarz Niech Żyje Rynek.

Nie może jej zabraknąć również w tym sezonie, tym bardziej, że przez wiele miesięcy, z powodów pandemicznych, nasza aktywność była ograniczona. Będzie więc okazja, żeby poszaleć w miłym towarzystwie na jednym z najładniejszych centralnych placów na Śląsku.

Tym razem muzyka będzie grana na żywo

Set składający się z największych hitów, począwszy od lat 60-tych do dziś, zagra znakomity zespół żywych instrumentów i szalonych facetów – Wytrawni Band. Sami o sobie mówią, że są kompilacją sześciu przeróżnych i nieco zwariowanych, tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do niej. Świetne rzemiosło, super energia, charyzma wokalu... Naprawdę nie można chcieć więcej, na pewno nie muzycznie. Ale organizacyjnie można! Otóż dla uczestników zabawy rozstawiony będzie duży taneczny parkiet, aby mogli swobodnie i bezpiecznie pląsać do dźwięków płynących ze sceny.

O tym, że na Rynku można dobrze zjeść i zamówić najbardziej wyszukane napoje, wspominać nie trzeba, bo ta strefa, pięknie i wygodnie wyposażona, tętni życiem już od 1 czerwca.

Niech Żyje Rynek, muzyka i taniec. 25 czerwca, start o godz. 19:00!

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.