Wiadomości z Mysłowic

Policjanci podsumowali długi weekend na mysłowickich drogach

  • Dodano: 2022-08-17 08:45, aktualizacja: 2022-08-17 09:02

Policjanci z mysłowickiej drogówki czuwali nad bezpieczeństwem użytkowników dróg w trakcie długiego weekendu w ramach akcji "Bezpieczny weekend" i "Prędkość".

Tylko w piątek mundurowi zatrzymali aż 60 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Ponadto zatrzymano 1 pijanego kierującego samochodem oraz 4 pijanych rowerzystów. Odnotowano również 6 kolizji.

Policjanci z mysłowickiej drogówki od piątku do poniedziałku czuwali nad bezpieczeństwem użytkowników dróg

W piątek (12.08) w ramach ogólnopolskiej akcji "Prędkość" zatrzymali aż 60 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Mundurowi tego dnia nałożyli aż 56 mandatów i pouczyli 4 osoby. Ponadto w trakcie całego długiego weekendu stróże prawa zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego samochodem, który miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Policjanci zatrzymali również 4 pijanych rowerzystów, dwóch z nich było w stanie nietrzeźwości, za co zostali ukarani mandatami w wysokości 2500 zł, a dwóch znajdowało się w stanie po użyciu alkoholu, za co ukarani zostali mandatami w wysokości 1000 zł. W trakcie długiego weekendu odnotowano też 6 kolizji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również