Wiadomości z Mysłowic

Poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności... zatrzymana z narkotykami!

  • Dodano: 2020-12-09 08:30, aktualizacja: 2020-12-09 09:31

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 23-letnią mieszkankę Mysłowic, poszukiwaną do odbycia kary 4-miesięcy pozbawienia wolności. W toku dalszych czynności mundurowi znaleźli przy niej zawiniątko z amfetaminą. Kobieta trafiła już do zakładu karnego, a dodatkowo będzie odpowiadać za posiadanie narkotyków.

Kobiecie może grozić kolejne 3 lata za kratkami

Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, wracając z zajęć wyszkolenia strzeleckiego z Siemianowic Śląskich, na ul. Katowickiej zauważyli znaną im, poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości 23-letnią mieszkankę Mysłowic. Mundurowi od razu podjęli czynności wobec kobiety. Sprawdzenie w policyjnych systemach potwierdziło, że mysłowiczanka poszukiwana jest przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności. W trakcie czynności kobieta była wyraźnie zdenerwowana, łamał jej się głos i drżały dłonie. Powód jej zdenerwowania szybko wyszedł na jaw. Na wezwanie policjantów 23-latka dobrowolnie wydała im zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością białych kryształków. Badanie przeprowadzone narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina.

Kobieta trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbywa zasądzony wyrok. Za posiadanie narkotyków może jej grozić dodatkowe 3 lata więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również